British Council як роботодавець: шукаю відгуки

14 сообщений в этой теме

Опубликовано:

British Council як роботодавець: шукаю відгуки Доброго ранку, дівчата) Скажіть, а часом тут немає знайомих з внутрішньою кухнею British Council? Цікавить, як там працюється, умови, колектив та ін...Дякую)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну може хоч знайомі знайомих, а?) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Подруга-англичанка работала в ВС в Киеве, была в восторге Но давненько, думаю, там сменился коллектив за прошедшее время.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У Лирики вроде дочка туда на работу устроилась недавно [+sign]Нехай підождуть невідкладні справи, Я надивлюсь на сонце і на трави,Наговорюся з добрими людьми, Не час минає, а минаєм ми.Ліна Костенко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую за наводку, звернуся до її матусі:) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я погуглила відгуки, їх небагато, але не дуже сподобалося((( + звісно, це суб*єктивні думки окремих людей, але трохи збентежило. І вакансії у них в ФБ дуже часто з*являються, тобто чи дуже прискіпливий відбір, чи "текучка"...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чула не дуже схвальні відгуки. Чула не дуже схвальні відгуки. Дуже часто змінюється контнгент викладачів, це вже про щось говорить В International House за минулі півтора року-жодної вакнсії ( я моніторила для себе), а у них постійно когось шукають.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В International House спеціалісти вищої проби зі знаком якості, але у них масса своїх внутрішніх проблем. [+sign]Your best teacher is your last mistake[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, я не претендую на викладацьку посаду, радше - на адміністративну + British Council - це не тільки курси, а й культурна сфера, зв*язки з громадськими організаціями, тощо... тобто можливостей для розвитку там набагато більше, і до того ж не тільки в сфері освіти... тому власне мені і цікава саме ця структура як роботодавець. В IH я можу претендувати хіба що на позицію на ресепшн, але це мені нецікаво:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моя знайома працювала, не в захваті вона жлобляться в зарплаті, як і багато схожих організацій по типу Американської ТПП - вважають, що статус виправдовує нижчу ринкової платню. Ну і відношення до стафа відповідне.такоє собі) для рядка в резюме після універу - норм, спецу з досвідом туди йти не радила б)[+sign]- у нее иссяк запал- что у нее запало?- иссяк! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, дуже слушно()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можливо, я не знаю) Можливо, я не знаю) Тим більше зараз, коли в них проблеми після звільнення директора і утворення нового IH.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100! Коли дивлюся на зарплати, які вони пропонують і робочий графік при цьому - стає дивно, це ж не українська, все-таки, компанія.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, я не маю на увазі викладачів на курсах, я маю на увазі teacher trainers. [+sign]Your best teacher is your last mistake[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах