У кого є лялька?

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

У кого є лялька? Дорогі форумчани! Можливо, у когось з вас є непотрібна лялька радянського зразка? Або зроблена в СРСР, чи - закордонна, але - тих часів? У хорошому стані, щоб оченята, волоссячко на місці, і не розмальована фломастером (це я свої ляльки згадала)? В одязі.Ситуація: хочу зробити приємний подарунок одній дуже хорошій людині, котра зробила для мене багато добра. Дама ця відноситься до категорії - має все, але от затіяла колекціонувати таких лялечок. Вона їх купає, пере і лагодить одяг, розсаджує по поличках ... У мене не збереглося такої лялечки, але, можливо, у когось з вас на дачі валяється непотрібна? Я б купила, або змiняла на щось потрібне Вам. Допоможiть, будь ласка, бо торт я уже пекла, а якiсь надто цiннi подарунки зараз робити не маю змоги, та й образилась би вона...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть однозначно что-то на даче. оставьте свой мейл или телефон, смогу на выходных глянуть. по идее, там не одна кукла должна быть.а размер критичен?[+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на куренівці таких продають досить часто. Куренівка зараз винесена на проспект Червоних козаків, під мостом. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, там на вихідні теж можна глянути, купа всього. [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ОЙ!!! Як чудово! Розмiр значення не має, тел 0503520514
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, але я працюю на вихiдних... -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Народ, то я - не знайшлось нi у кого? -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня то есть парочка, но они же страшные :) Ну глаза-одежда-волосы на месте, но они и при покупке были не айс, а лет 30 им красоты не добавили :)Хотите - оставьте мыло, я вам вышлю фото.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нашлась, просто я почему-то не нашла тему, думала, удалили. я чуть попозже перезвоню, если вам еще актуально [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Менi ДУЖЕ актуально - до середи теба знайти :) !
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, вишлiть - раптом вони й нiчогенькi? _
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дайте адрес :) тут в личку не получается у меня
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ловiть - [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Такі ляльки ще випускають http://alfacommertciya-ukraine.pulscen.com.ua/goods/28487548-kukla_kak_sssr_gdr_proizvodstvo_ukraina_novoye_proizvodstvo_2014godhttp://yacool.com.ua/g2424009-kukly-ukrainy
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

. [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах