Життя продовжується, брате! всем доброго утра и заряд энергии на день

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Життя продовжується, брате! всем доброго утра и заряд энергии на день www.youtube.com/watch?v=3EfeDOyJQGcклип группы Хорта. Интересно, что солист Хорты - действительно боец, у него рак, но даже на больничной койке он продолжает писать песни.Всем гармонии и добра[+sign]psychologist-help.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

клип хороший. Но, к сожалению, Андрей Лобода уже умер [+sign]Не захлебнитесь в собственном таланте!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Подскажите где купить садовые фигурки по хорошей цене Очень нужно узнать. Надо на подарки близким людям.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сорри, не туда
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, тогда еще грустнее.... RIP.... сегодня его песня подняла меня на ноги.[+sign]psychologist-help.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

песня как будто написана для жен и мам наших воинов Я роблю вдих, з трудом з колін підіймаюсь на ногиНа обличчі лише попіл вчорашньої перемогиБіль застилає сонячне проміння Це сумний скрутний час – час збирати камінняКоли спати вже запізно, а прокидатися ще раноКоли відкриється несподівано моя стара рана І у час коли зроблять те чого я так не хочуЯ зроблю крок вперед та прошепочуПриспів:Немає часу сумувати – c, братеВ безсиллі руки опускати – життя продовжується брате Тобі не треба забувати, життя продовжується, братеЖиття продовжується, брате, ще буде час перемагатиЯ клянусь, я здіймусь я навіть з попила відтворюсьТи лише тільки повір, я коли треба повернусьЯ тобі в цьому клянусь, клянусьЛюбов, війна - виграє той хто не питає : "How much?"Той, хто під ударами долі не впадає у розпачТой, хто знайде сили , той і переможеТой, хто все це зможе, той, хто все це зможеТой хто хоче - шукає можливість, хто не хоче шукає причинуЯ хочу почути тут хоч одну живу людинуЯка скаже якщо ми разом то нас не зламатиБо так має бути, життя продовжується братеОчень грустно, тревожно, но жизнь продолжается[+sign]psychologist-help.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо за тему... Посмотрела обращение Андрея Лободы к президенту.. какой он сильный был(( и мужественный...(-) [+sign]Жить с человеком, которого ЛЮБИШЬ так же трудно, как ЛЮБИТЬ человека, с которым живёшь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И я посмотрела, и еще раз послушала Зозулю... Сильный был, да[+sign]psychologist-help.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах