Волшебницы, кому счастливых лиц Героев?)

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Волшебницы, кому счастливых лиц Героев?) Ребята пару дней назад вернулись, наконец, с выезда! После 3.5 недель ада, лишений и потерь они на базе. И получили подарки аккурат в праздник) Вы сделали их день, поверьте!!Передают всем приветы, благодарность и поздравления!!Спасибо вам, мои замечательные подружки, за ваши добрые и щедрые сердца!!Любуемся)https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1563224267282673&id=100007853433447&ref=bookmark
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да-да. уже всё на фб посмотрела! сеогодня вдвойне замечательный день!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в этом году эта валентинка была главной ужаснула информация о потерях, можно у Вас спросить - у Павла 44 все ок? прям места не нахожу себе...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а одно фото не новогоднее ли?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, уже посмотрели! даже нашла своего Героя!! СПАСИБО, АНЯ !!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не, мы с сыном уже все посылки пересмотрели на фотографии в кучке и у мальчиков, свою искали :)) все девочки - затейницы :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на новый год они не были упакованы в бумагу)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да) это разведка!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо!!! ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо! Так приятно видеть их довольные лица! Снова плачу, :) Такие все молодые! Береги их Господь!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аня, а Александр 53 все получил? волнуемся и мы же там номера перепутали нашел ли подарок героя?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это штурмовики, они все получили!) я номер исправила тогда сразу, не переживайте)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Значит 54 Евгений тоже все нормально? )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аня, Ви статтю бачили?:))+ http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/2015/02/150213_valentines_day_in_ato_she Хто відправляє валентинки в АТОЄвгенія Шидловська ВВС Україна 14 лютого 2015 Теплі шкарпетки, картки для поповнення мобільного, шоколад, горішки, сухофрукти, цигарки – киянка Анна перелічує обов’язкові складові подарунка військовим до дня святого Валентина.Киянка Анна разом з форумчанками відправила до зони АТО 79 подарунківАнна відправила до зони АТО 79 подарунків солдатам, яким вона регулярно телефонує. Пакунки збирає разом з іншими жінками, з якими спілкується на інтернет-форумі."Вони всі іменні… - на конкретне ім’я писали лист, вкладали валентинку, невеликий подарунок-сувенір, щось невеличке, що можна носити з собою, і щось смачненьке-солоденке",- розповідає Анна.Жінка називає подарунки – "скринями з казками", оскільки кожна з дарувальниць вкладала в них щось на свій розсуд."Вони повністю набиті – під зав’язку. Кожну щілину забивали – клали жувальні гумки, розсипом клали цукерки, щоб, не дай Бог, не було порожнього місця", - каже Анна.Серед подарунків є сердечка-сувеніри, вироби ручної роботи: "Одна дівчина в’яже гачком – вона зробила дуже гарну ляльку. Хтось робить браслети".Анна допомагає військовим з 95 бригади Збройних сил, де з березня служив її чоловік. Він повернувся додому після контузії і поранення, і тепер жінка продовжує підтримувати військових, які залишилися воювати."Я з цими хлопцями на війну пішла, і я з ними її закінчу", - каже Анна.У подарунках на день святого Миколая жінки передавали військовим іконки святого, на Новий рік – вітальні листівки, а тепер - валентинки."Ми їм освідчувались у коханні, розповідали, як ми їх чекаємо, як ми їх любимо, як ми за них молимось і як ми хочемо, щоб вони швидше повернулись до мирного життя і в них було те кохання, яке їм хочеться", - розповідає Анна про зміст валентинок.Коробка для валентинок у магазині в КиєвіІнша киянка, теж Анна, збирала валентинки для батальйону Нацгвардії і прикордонників. Вона є співзасновницею доброчинної організації Velvet Hearts, яка допомагає переселенцям.Анна розповідає, що в такий спосіб вони хотіли показати воякам, що їх люблять та чекають не тільки рідні, а й інші люди.Один лист прийшов від дівчини з Іспанії"Всі знають, що нашим хлопцям там потрібна моральна підтримка", - каже жінка.(далі - за посиланням http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/2015/02/150213_valentines_day_in_ato_she)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

свои "коробочки" на фото не нашла, а жаль -- хотелось бы хоть издали взглянуть на своих Героев! ...)) но приятно, что лица ребят счастливые ! ...))) [+sign]ідентичність формується в ситуації протистояння. (С) mama_marka [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага я тоже свою не узнала, но надеюсь дошла. -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а еще фото будут? Наши коробочки не обнаружила, но надеюсь что Александр получил подарок, а до Евгения уже не дойдет, я так поняла, не успела. Или я ошиблись?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой как приятно!!! я узнала нашу коробку в сердечках))) деть с таким усердием их клеил.)) Теперь мы знаем нашего Героя !!! Спасибо Анечка!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вашу коробку тоже приметила по сердечкам :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Увидела своего героя! Чувства невозможно передать! Береги Боже наших мальчиков!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, и мы своего Героя увидели. Анечка, спасибо Вам и нашим ребятам!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я ни одного из троих:( но, уверена, что встетимся после войны!() [+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах