Україні - мир!!!

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Україні - мир!!! Я знаю, що є тисячі вбитих. Я знаю, що вірити в хороше важко.Але давайте всім бідам наперекір, спробуємо вірити в краще. Вірити не пасивно, а активно. Давайте подивимось і напишемо ті випадки. коли сам Господь був явно на нашій стороні. Я не знаю чому загинули невинні і світлі люди, чому когось катували, чому хтось втратив тих кого дуже любив. Але от ми ж бачимо, всі бачимо цю аномально теплу зиму. Та це навіть не зима для наших широт. Кажуть не було такого 300років. Не знаю коли почали вести спостереження, може не було такого взагалі. І нам вистачило газу, і людям легше в окопах і легше вижити біженцям. І світ за нас заступається, не так, як хотілося б але заступається. І президент у нас не з тих клоунів, що йшли. Може він продає свої цукерки, може міг би роздати все бідним, але хоча би в Мінську він був за нас, стояв до останнього. А ще ж є випадки того, як міна влучила в машину і не розірвалась. Як Славянск був звільнений сам собою, без причин. Давайте згадаємо це хороше і будемо його збільшувати.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже хочеться, щоб мир був саме Україні, а не поцілуємо ручку Пу, щоб змилостивився і станемо у найзручнішу для нього позицію. Мені здається, ще є надія на мир саме Україні
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я з Вами! Але вже немає сил на марні сподівання!((( [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю, Пу не вічний, кожна імперія приречена на розвал нам би часу побільше, дух посильніше, жертв поменьше. І чекати на свій час.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще згадались знаки, от спершу вони були явно не нашу користь і голуби миру закльовані і той страж, що впав на інавгурації і непритомний син Пороха. А тепер от рус. прапори нам під ноги падають. Звісно на самих знаках далеко не заїдеш.... но "мелочь, а приятно"[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гаврилишин, надзвичайно розумний дідусь-економіст Стаття про економічне диво в Україні. Ймовірність дива (це вже від мене, 50-50) але ж радує, що хоч надія є.http://lifeinvest.com.ua/index.php/polityka/2117-za-dva-roki-v-ukrajini-pochnetsya-ekonomichne-divo[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

багато кажуть про геополітику, про те що від людей нічого не залежить - не вірю! все залежить від людей. чого ми варті те й буде
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про геополитику особенно любят поговорить те, кто способен только ныть и обвинять, не отрывая ж..пы от компа [+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

или те кому выгодно, что бы народ смиренно молчал()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах