Що подарувати чоловікові на ДР?

22 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Що подарувати чоловікові на ДР? Дівчата, не думала, що буду заводити таку тему, але ось фантазія зайшла в тупік. Що подарувати милому на ДР? Зробила фотокнигу з його фотографіями - достатньо чи може ще щось подарувати? Дорогі подарунки зара робити не на часі, та й у нього наче все є, всі гаджети. Питала, що треба - бритвенний станок, такий у мене скромний муж. То я станок лишу друзям, щоб вони подарували. Що цікавого можна подарувати активному хлопакові на 46 років? Дякую.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хобби есть у него?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є, повно :)))) Акваріум, велосипед, фото... Наче все охоплено :)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, перепрошую - повтор [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

йдіть до квест-кімнати) тобто я за те, щоб подарувати враження. [+sign]Если вы хотите, чтобы мужу понравился салат, добавьте в него щепотку пельменей, пучок сосисок и веточку колбасы:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и ничего такого дополнительного не нужно? может рыбки новые, или для велика какие-то плюшки... для фото наверное тоже можно, но это уже дороже выйдет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

акстатида)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о-го-го :) цікавенько :) До речі, про враження я забула, є ще один подарок - летимо на вихідні в Будапешт, правда, повертаємося за день до його ДР :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для велосипеда я не куплю сама, та й вроді нічого не треба, а рибок вибирати - то взагалі особиста присутність потрібна, це ж ну не як дружину, але як колег вибираєш :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

новую кровать, я так понимаю ;) [+sign]Мяяяууу :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сертифікат на масаж? моєму таке подобається
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та ж купили вже :))))) Нахріна в нашому віці нове ліжко, то вже інше питання, але дурний думкою багатіє :)))) Шуткую :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

треба подумати про це, у нього як раз спина заболіла щось [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про "гаджеты" вспомнила+ моя жена наконец выучила слово "гаджеты", только произносит его по слогам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)))))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вертолетик на радиоуправлении Неважно сколько лет вашему мальчику, вертолетик всегда будет хорошим подарком :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вы бы кукле обрадовались?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нього вже були паровозики за мою битність його дружиною :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

камеру Go Pro может?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какой-нибудь мастер-класс, по фотографии например.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б тоже на валентина тул-кит подарила, и вроде в приметы не верю, но совпадения надоели... в общем боюсь нож дарить...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах