Дитина в контакті з хворим МрТб. Допоможіть з хорошим дитячим фтізіатром!

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дитина в контакті з хворим МрТб. Допоможіть з хорошим дитячим фтізіатром! Знову на форум за допомогою!Хто пам"ятає, моєму чоловіку більше року назад поставили діагноз мультирезистентний т-з. Він 8 місяців пробув в стаціонарі,зараз ходить на роботу,але приймає ліки.З ним ніби все краще (не враховуючи проблеми,які виникли від лікування).Я з дитиною виявилися контактними.Тоді зробили малому рентген,в рік -- манту. Все нормально. Спостерігаємось.Зараз йому 1рік 10міс. В п"ятницю зробили манту, сьогодні показували результат. Лікарю не сподобалась наша реакція,написала "гіперергічна реакція з лімфангоїтом". Направила на дообстеження в туб. інститут . Дуже прошу,порадьте хорошого кваліфікованого лікаря в тубінституті!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы знаете, там все врачи не плохие, не переживайте как ни странно они очень квалифицированные и адекватные. Думаю лишнего не скажут. Перестрахуйтесь. Ребёночек маленький, может намочил где.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую.Заспокоїли )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо Вам зручно лівий берег то можете на Червоний хутір в дитяче відділення підійтитам хороший лікар Караван Вікторія Веніоміновна, тільки дізнайтесь як вона приймає зараз, бо ми були давно, нас теж налякали, а виявилася просто алергія
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я звідти))) у нас інший лікар...вже туди немає змісту звертатись нас там добре знають.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а , тоді вибачте , я думала Вам підійде
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

рекомендую Как я вас понимаю, сами недавно через это прошли...Врача оч.рекомендую Катерину Николавну, Детская туб.Больница ее нам в институте порекомендовалиЖелаю вам что бы у вас все было хорошо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах