паспорт, по досягненню 16 років. Запитання?

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

паспорт, по досягненню 16 років. Запитання? яка нині процедура оформлення? чи потрібні довідки із ЖЕКу? Дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нынче надо идти в Центры оказания админуслуг+ там как повезет - муж отстоял 3,5 часа . здесь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так зрозуміла, що нині потрібно йти в ОВІР і там "основний ритуал", але щоб не вставать два рази, хочу зібрати повну інформацію
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і?????що далі?який алгоритм?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може цей "ритуал" не уніфікований для всіх відділень? ми здавали в ЖЕК заяву/фото/копії/квитанції, а отримували в приміщенні ВВІР готовий документ. Я собі уявила, якщо всі припруться в той кабінетик ВВІР ще й на подання, то будівлю розтрощать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас пока в ЖЕКе паспортисика доки принемает,а забирать в ОВИРе надо Это если паспорт первый раз получаешь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

квитанцію на оплату мита теж давав ЖЕК? (раніше так і було, як ви описуєте, а зараз, не знаю)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы получали в ноябре, сдали в ЖЕК оригинал свидетельства +фото и через месяц забрали в паспортном столе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

справка из ЖЕКа, подаете документы (заняло минут 30) и через недели 3 получаете паспорт (заняло минут 20).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

реквізити на стенді в ЖЕК, там десь до 1 грн + послуги банку від 2 грн Паспортистка може й так кешем взяти, але наша принципова, сам заповнюєш, шукаєш банк, несеш квитанціюМоже вже все по-іншому, 1 рік назад так було
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, тож спочатку потопаємо в ЖЕК, а там побачимо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах