ой, шо я срагульнула, девы! плакать аль смияццо?

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ой, шо я срагульнула (нашла на рагу.ли и притащила сюда), девы! плакать аль смияццо? Новини з альтернативної реальності, в якій все ще існує Комісія з питань захисту моралі.Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної мораліВ И Р І Ш И Л А:Затвердити Положення про Сертифікат Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на щасливу сім’ю.Тепер вони будуть видавати сертифікати, сенс яких в тому, що комісія з моралі буде їх заповнювати, видавати і забирати. Іншого сенсу в них немає.Ну ще б, це ж комісія з моралі, який тут може бути сенс?PS. Помітила, що на їхньому сайті підрозділ “рішення” в адресі виглядає як http://www.moral.gov.ua/solutions.Ох.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

три раза перечитала......задумалась
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Йолки,прочитала:срыгнула)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не очень поняла, это Вы сварганили эту новость или что?) [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет, я ее "срагульнула" - утащила с рагу.ли, а еще можно садмешить - с адме.ру или сфейбучить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Угу, я не поняла смысла) Аж моск закипел))) [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тьфу на Вас))) Я думала, что Вы сами ее написали и потом поняли всю рагульность ее) [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

0_0 словила дзен?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Рагульность,дзен...Хде вы таких словей набрались?Пошла в гугел..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

огуглитесь-приходите)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение