Сборы в зону АТО, прошу посильной помощи.

2 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Сборы в зону АТО, прошу посильной помощи. Пишет приятель мужа, Анатолий Мельничук. Он сейчас занимается сбором средств для наших защитников. Под патронат взял 5 человек."Я хочу, щоб ти, мій друже, дізнався про кожного з них. Твоя допомога буде конкретній людині, про яку я розповідатиму короткі історії. Адже ще вчора він був таким же, як і ми, переживав та радів, не відлипав від новин. А зараз він відстрілює сотню патронів щодня, вчиться виживати та вберігати своїх солдат, адже він - командир взводу.Знайомтесь з першим - Олег, 77 р.н., батько 9-ти місячної доньки, викладач Чернівецького університету. Зараз - офіцер, сталей 80-ї аеромобільної бригади. По передислокації перейде в Житомирську чи Дніпропетровську десантні бригади."- А як ти вирвався? Дружина відпустила? Маленька ж дитина...- Ні, відпустила. Вона з розумінням ставиться. І коли на Майдан їздив... А от коли раніше з хлопцями на пиво йшли, - то так, скандалила...""-Слухай, маю файну новину. Касок вже не треба. Сказали, що весь десант забезпечать броніками та касками... А решта - шукайте собі самі..." (перед цим хлопці вже закупили собі бронежилети (НАТО б.у.), а кевларові каски Шуберт я замовив через Львівську самооборону (до речі, їм подяка).(фото героїв запощу пізніше з їх дозволу).Отже, хлопцям потрібні:1. Магазини до АК (видали тільки по 4, потрібно ще + 6 кожному) - 30 шт.2. Підсумки для відстріляних магазинів - 10 шт. (50 грн./шт.) - сума 500 грн. - вже замовив.3. 3-ох точечні ремені для АК - 10 шт. (120 грн./шт.) - 1200 грн. - замовив.4. Підсумок для аптечки - 10 шт. (оріентовно 70 грн. - уточняється) - 700 грн. - замовив.5. Аптечка - склад і вартість уточнюється.6. Питні системи (кемел-беки) - 5 шт. - ? грн.7. Наплічники (рюкзачки) під кемел-беки - 5 шт. - ? грн.8. Наплічники тактичні 44 л. (для маршу більш зручні, ніж 80 л.) - 5 шт. - оріентовно 270 грн. (враховуючи 40 % знижку, яку надасть магазин) - сума 1 350 грн.9. Жгути - замовив10. Уніформа мультикам чи BDU desert. Віддав хлопцям комплект КамоГром (на фото). Потестили, сподобався, просять такі ж на команду. Кітель, термополо та штани з інтегрованими налокітниками та наколінниками.11. Окуляри тактичні - 5 шт. ? грн.12. Рукавиці тактичні - 5 шт.13. Ліхтарі тактичні з кріпленням на АК - 5 шт.14. Футболки - 10 шт.15. Налокітники, наколінники - 2 комплекти (якщо назбираю на форму з інтегрованими - потреба відпаде).16. Каремат - 2 шт.17. Спальник - 1 шт.Також приймаються: речі гігієни, продукти тривалого зберігання і т.п.Кошти приймаю на картки:Райффайзен Банк Аваль - 4119 9790 0162 4639 Анатолій МельничукПриват Банк - 5168 7572 3378 3135 Наталя ВладикаВартість деяких речей уточнюється та залежить від якості та наявності. В середу буде кінцевий список.Щодня подаватиму звіт по отриманим коштам. Викладу фото чеків та закупленої амуніції, а також бійців у ній - наших героїв. Прошу допомоги та поширення інформації.Дякую! [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Учора бачила в Ярославі спальники камуфляжні і недорогі [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение