классный юмор)) читать НЕ на работе...

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

классный юмор)) читать НЕ на работе... из фб:"Мої колеги-однопартійці з “Удару” пропонують Верховній Раді працювати ціле літо, без канікул… Думаю, що для більшості депутатів – це реальний удар і подлость… Бо вже заказані яхти, наполнєни вєтром паруса, оплачені томні концерти Кіркорова на кормі і красіві ну дорогі прастітутки… Але, как говорітся, немає безвиходних ситуацій… В минулому році я був у Парижі і бачив, як коло тамтешньої мерії створили на літо цілий пляж: завезли піску, поставили волейбольну сєтку і шезлонги… Це було дуже популярне місце серед парижан… Чого б не зробить так і коло Верховної Ради? Каждий захоче побачить, допустім, Яна Табачника коло парламенту в шикарних разноцвєтних трусах з бакалом кампарі і аккордеоном під мишкою… А Ганна Герман буде розносить цвітні коктейлі у високих стаканах з декоративними зонтіками, пласмасовими пальмами та обізянами… Блін, я прямо чую голос Чечетова: “Ганю, мохіто!!! Мохіто, блять, а не джин з тоніком, от тупе, блін, скіки його вчить можна…”… Для облігченія роботи можна вивести на вулицю громкоговорітєль… І Турчинов буде по ньому об’являть: шановні народні депутати, запрошую до залу для участі в голосуванні… А депутати будуть підніматься з пляжу, недбало накидать парео на свої недоторкані тіла і тихо бурчать під ніс: яке, плять, голосування? – У нас акваеробіка через десять минут… І Петро Симоненко схлєсньотся в непримирімому двобої з предатєльніцою Калєтнік: “Це мої в’єтнамки, я тобі кажу… в тебе були з дельфінами, а це з – попугаями, ти шо – сліпа?” І ще можна поставить якусь водяну горку. Я колись таку бачив в якійсь страні, не помню в якій. Називалася вона “Камікадзе”… Це така майже вертикальна хреновина по якій ти страшно летиш і падаєш в воду… Коло ВР можна зробить таку саму, але без води, хай падають прямо на асфальт. Депутати люди мужественні і неприкосновенні, нічого з ними не трапиться…"https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На позапрошлых выходных в Амстердаме тоже такое было на площади Дам. Горы песка, волейбол. Так что все возможно :))) [+sign]Нет повести печальнее на свете, чем встреча экстраверта с мизантропом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а комменты вообще жесть) + "И еще внизу возле горки Скрыпина посадить. Ну, шоб не расслаблялись...""О, то було б ШОУ, Шустер работу зразу потерял бы""Ну как так можно писать???)))) сначала хмыкала, теперь хохочу со слезами))) а работа-то стоит!""Да ну вас))), ледь не вс*лась))))!""И с горки только вниз головой!! Нахера нам контуженные инвалиды!!!)))))""А ще можна парасейлінг (атракціон з парашутом) організувати... десь так над Слов"янськом...""коля лєвченко не захоче - причьоску іспортять.""Спасіба, пропозицію на розгляд Віче, народ отгукнецця)))"и ещё море комментов ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и ещё один не анек, но жизнь + "однажды у петра порошенко на кухне завелись тараканы. он дал им 10 дней, чтобы сами ушли, отправлял двух дедушек со вставными зубами (соседей по дачному поселку) к тараканам на переговоры, звонил тете в германию советоваться. но потом жена рявкнула, и он стал ебашить их тапком прямо посреди ночи" (by Anton Baton)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение