Знову збираємо для армії. І не тільки гроші а й добрі слова (CrazyO)

48 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Знову збираємо для армії. І не тільки гроші а й добрі слова (CrazyO) Дякую всім, хто долучався в попередній темі. Щось я її запустила. Тому створюю нову.Нагадаю: збираємо для окремої 24ї залізної механізованої бригади (1ша батальйонно-тактична група в її складі, таких груп є кілька. Наші контрактні військові, в полях з березня). Спочатку про матеріальне, про духовне як водиться в кінці:) Дочитайте:). Дуже потрібна допомога, наших зібраних коштів ледь-ледь вистачає затикати дірки, про щось серйозніше я вже просто мовчу. Якби не добрі феї, я не знаю якби ми викручувались.Збираємо давно. Передостання посилка - 21 бронік (!!!) куплений нашими з Вами силами. Дві крайні - ліки і автохолодильники для їх зберігання.Планували збирати на тепловізор. Але... сталось жахливе. Не знаю чи читали в новинах про семеро загиблих з Львівщини - це наші підопічні:((((((. Комбат, який загинув був хлопцям за батька... У мене навіть слів нема передати як вони про нього говорили і як вони переживають те що сталось. І після того що сталось есктренність потреб збільшилась в рази - броніки, каски, тепловізор, ліки (ВСІ!!!), ЦЕЛОКС (злощасний блін), окуляри. Рації !!!!, особливо рації. Бо причиною загибелі хлопчиків стала засідка, а передані нами раніше вокі-токі не слухає тільки лінивий. Потреби по ліках перекрили умовно, в минулі вихідні поїхало 4 ящики і авто холодильник (до того поїхало ще два).Реквізити для збору: картка Приват4149437805584826 Кухарук Ольга[email protected] Приймаємо мильно-рильними. З ліків будемо вдячні за пасту теймурова, яка зараз на перереєстрації. Ну і целокс!!! (а раптом у вас завалявся:))Це стосовно матеріального. З нематеріального- хлопцям страшенно потрібна наша підтримка тому ми відкрили скриньку для листів, всі їх роздрукуємо і відправимо разом з посилкою: [email protected]. Збираємо дитячі малюнки. МОжна сфоткати і скинути на пошту, а можу забрати в Києві.Про все в режимі реального часу пишемо на ФБ:https://www.facebook.com/olya.kukharuk - це мійhttps://www.facebook.com/olga.sobko - моєї куми,вона власне координує збір і комунікації:).Буду старатись відписуватись тут частіше:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап, и реквизиты записала
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

підніму, чекаємо на листи:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перевела на картку. Віримо в краще! [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас ще новини зараз почали займатись пораненими, поки Олі вдалось знайти не всіх. Тих, кого знайшли під наглядом і без особливих потреб (поки що). Найбільше у Вінниці. Найгірше з хлопчиком 18ти років, у якого фактично не лишилось обличчя. Зараз на нас вийшла компанія, якщо вони не візьмуть шефство, то будемо шукати можливості, бо йому треба буде серйозна пластика. По решті теж поки з"ясовуємо. підозрюю що потреби повилазять коли буде йтись про реабілітацію.А тим часом відклалась наша ініціатива яка могла б хлопцям помогти пережити те що сталось. Але сподіваємось тільки перенесли в часі. Це пов"зане зі змінами у хлопців.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зараз переведу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

піднімаю. Намічається велика мегаважлива покупка, тримайте за нас кулачки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кулачки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

@@@@@ [+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

@@@@@@@@@ [+sign] "Кошмар и ужас" находят нас сами, а вот свет в конце тоннеля нужно научиться искать самим![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Up .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все ще тримаємо! Хай все буде добре!!! [+sign]Если в глазах женщины искорки - значит тараканы в её голове что-то празднуют![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую всім хто піднімає. Трохи накрилась наша мегавигідна покупка касок, купуємо менше і дорожче. Дуже мені шкода . Але накрилась ще не до кінця, є шанс що буде ще одна закупка. Крім того треба дозбирати на тепловізор. Добрі люди зібрали майже 2/3 суми, решта маємо зібрати ми. І целоксів привезли менше ніж ми чекали. Просто немає:( Вигрібають все що у вільному доступі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скажіть де купували бронежилети. Здайте точку треба 1 , є всього 2 дні.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Подскажите, автохолодильники еще нужны Или уже достаточно их передали. Спасибо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Приблизно оновила фінансовий звіт (поки що не повністю, наші "перезанять шоб переотдать" дуже важко рахуються, а інакше не виходить бо всі покупки на вчора чи на позавчора. Сьогодні вночі зроблю зовсім точний). Але найважливіше що побачить уважний читач це 20 кевларових касок!!! (дивіться другий етап) І третю вкладку бо ми починаємо новий етап - тепловізор, амбітний проект - якісний але дуже дорогий зв"язок (смєта 200 тис. грн), наколінники і налокітники (мін. 14 доларів за комплект наколінників чи налокітників, одягнути одного бійця - 28 доларів), броніки,каски, целокс і все все все. Тому пожертви все ще дуже і дуже актуальні:картка Приват4149437805584826 Кухарук Ольга[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, поки достатньо передали
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

соррі, ми купували через знайомих, які мають знайомих безпосередньо на підприємстві і оптом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перерахувала трохи і ап ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а дитячі малюнки ще актуальні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за переказ, малюнки актуальні, у нас виходить в середньому десь посилка на тиждень тому актуально завжди:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как вам рисунок можно передать, мы в киеве?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах