Як часто ви телефонуєте батькам?

68 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Як часто ви телефонуєте батькам? Конкретно мені потреби в лалаканні по тел. немає. Я цього не люблю взагалі. Хіба якесь питання обговорити або "для годиться" максимум раз в тиждень. Мама мені може дзвонити декілька разів на день. Якщо вона телефонує часто, я, звісно, вже ій - рідко. Окрім того, з мамою в нас стосунки ніколи не були справжніми мамсько-доцькими, нема повного взаєморозуміння. Мама любить повчити життю, пожалітися і тд. Я ій свої проблеми не розповідаю, спільні теми - побутові, їда, діти. Були в нас вже не раз конфлікти, і на цю тему, та й взагалі, я з мамою "пруся" часто. Останнім часом мало що встигаю, не телефонувала мамі кілька днів, вона обідилася, сама не дзвонить, тел навіть відключила. Як без втрат виходити і не допускати таких ситуацій?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Раз-два в день, идеальных мам нет, как и дочек. ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Каждый день)) если я не позвонила сама, папа позвонит)) да, разговоры минут на 5, как дела, как внучка, как здоровье
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

раз в день,иногда через день, иногда пару раз в день
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что вам даст объем общения других людей?)) по теме- до определенного момента-каждый день и бывало,не раз за день. сейчас общение сведено к минимуму- к сожалению. [+sign]Когда я хорошая, я очень хорошая. Когда я плохая, я ещё лучше.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отцу звоню раз-два в неделю(если все тихо). Маме по праздникам или по очень уж важному поводу.Они мне так же. На меня никто не обижается, или не говорят. Я аналогично.[+sign]И все б сбылось!… Но зазвонил будильник.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

те, що я не ідеальна, знаю з дитинства, як і сестра+ от чужі діти - розумні, виховані, а тепер - круті і заможні, приїжджають щотижня, а ми з сестрою - ні( похвалу про себе хіба могла ненароком почути, коли мама розповідала якійсь черговій сусідці, мені в лице - ні, це нижче її честімене ж додому і не тягне, і навіть дзвонити не хочетьсяхоча розумію, що обов"язок
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тому що мама завжди озирається на чужих людей, сусідів, знайомих, от мені й цікаво як це у чужих+ чому у всіх класно, а я все роблю не такхочу повчитися
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вже 40 років телефоную батькам щоденно. Просто дізнатися , як себе почувають і чи потрібна моя будь-яка допомога )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой), Вы же уже большая, к чему жевать прошлое, всегда есть обида на родителей, другая бы написала, а мама сестру любила больше меня, ей новые туфельки, а мне ещё коньки не сносила, вариантов куча.Вы выросли, у Вас своя жизнь, всегда можно найти 5 минут на звонок.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бг))) [+sign]И все б сбылось!… Но зазвонил будильник.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

раз мама обижается- выделите в своем графике дня пять мин на звонок маме-узнать о здоровье, два слова о внуке, спросить,не надо ли помочь. это пять минут. и решит кучу проблем. но каждый лень)+ например, по дороге с работы или когда ужин готовите[+sign]Когда я хорошая, я очень хорошая. Когда я плохая, я ещё лучше.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

треба нагадування поставити, щоб не забувати)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)) ,,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уже некому звонить, мамы нет. а с отцом не общаюсь - именно из-за того что всегда должна звонить я, общение односторонние получалось и прекратилось -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

детские обиды оставьте в детсве...-вы-взрослая,самостоятельная, подарите маме 5 мин радости. вам не трудно,а ей -приятно.. [+sign]Когда я хорошая, я очень хорошая. Когда я плохая, я ещё лучше.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то ще треба навчитися в розмові нічого не сказати лишнього+ бо виходить: як малі? щось кашляють? аааа чекай-чекай, тут у мене була десь газетка добрий лікар , зараз я знайду, які лопушки треба варити тоді це триває не 5 х. а 50... я те все слухаюце до прикладу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я теж думаю, що зараз мені не хочеться, а потім буде нікому вже(**
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ 1. переводите разговор в плоскость- как мама? как у НЕЁ дела?2. научите рецепты и тп смс-ками слать 3. мама работает? отправьте ей внуков на выходныеа вообще -цените.. мама заботится,как может..имхо..[+sign]Когда я хорошая, я очень хорошая. Когда я плохая, я ещё лучше.© [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це круто)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, дівчата, в будь-якому випадку 5 хв. не вийде+ мама сама з татом живе, тато - окреме питання, він випиває, ми з сестрою в іншій області, я розумію, що ій самотньо і вона хоче відчути себе потрібною... але як задовільнити її потреби без втрат для себе - не знаюїї ідеал - дзвонити щодня, можна декілька разів, у всіх питаннях радитися, приїжджати щотижня, помагати, так щоб "всі бачили"от такехоча, не факт, що її би така надмірна увага не стомила, хочеться, бо нема, чи що
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Раз в день обязательно. Мама живет одна() [+sign]Отсюда мораль: что-то не соображу. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и я так с папой, главное, не о чем, а просто поговорить. С мамой бы созванивалась чаще...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

каждый день - минимум раз, от 5 минут до часу) и еще можно по скайпу поболтать, это с мамой, папа у нас не многословен)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цените пока родители с вами потом будет поздно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение