Охота на тролей

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Охота на тролей Американці розпочали полювання на проплачених Кремлем інтернет-тролівАмериканські ЗМІ, натхненні хакерами, почали полювання на проплачених інтернет-тролів з Росії на своїх сайтах.Журналісти The Washington Post відшукали в коментарях до статей на своєму сайті сліди російських інтернет-тролів, які заробляють за свою активність в Мережі гроші і про існування яких стало відомо минулого тижня завдяки хакерам з групи «Анонімний інтернаціонал».«Цих тролів легіон. Вони сваряться і викликають роздратування. Їх фінансує компанія з неочевидними зв’язками з Кремлем. Вони діють в коментарях до The Washintton Post, а також New York Times, CNN і The Huffington Post», – повідомляє видання. Відрізнити «російських тролів» можна через їх погану англійську, нісенітниці, вигуки, гордість за Росію і імперські амбіції, визначили американці.Справа дійшла до того, що, наприклад, газета The Guardian змушена була визнати проблеми з модеруванням коментарів, оскільки зіткнулася з «організованою кампанією на підтримку Кремля».Наприкінці травня група хакерів з «анонімного інтернаціоналу» почала публікацію масивів документів, отриманих з зламаних електронних поштових скриньок Ольги Дзалби, фінансиста Агентства інтернет-досліджень (АІД), структури, заснованої в передмісті Петербурга-Ольгіно влітку 2013 року за, як стверджується, замовлення глави компанії «Конкорд» Євгена Пригожина. Крім того, у відкритому доступі виявилися звіти про виконану роботу, адресовані людині на прізвище Володін.«Ведомости», до речі, пов’язують прийняту Кремлем на озброєння стратегію маніпулювання суспільною свідомістю через нові медіа з ім’ям В’ячеслава Володіна, першого заступника голови адміністрації президента.Як випливало з документів, які проаналізувала «Фонтанка.ru», під єдиним керівництвом вибудувана схема з інтернет-агентств з сотнями платних блогерів і коментаторів, а також кількох засобів масової інформації в Росії та Україні. На їх утримання передбачено кошторис у 33,5 млн рублів на місяць, з яких понад 17 млн - готівкою. Фінансові документи рясніють позначками «Не оф.» – наймовірніше «не офіційно». +http://zik.ua/ua/news/2014/06/05/amerykantsi_rozpochaly_polyuvannya_na_proplachenyh_kremlem_internettroliv_495048Ох, тяжело с ними бороться. Мужа уже грозились убить:)) Не женское это дело, конечно, надо имееть железную психику.Хорошо, что люди сами пытаются разобраться, все время обращаются с просьбами объяснить происходящее.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

меня тролли грозят убить уже давно)) как страшно жить!)) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

берегите себя:))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вот это мультики у людей в голове )
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

желаю успехов! [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та я не парюсь!)) больные люди)) это я вам к тому,чтоб вы не переживали -то у них такая работа)) кто на что выучился,как говорится.[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас