КияНИНе, не залишайся байдужим!

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

КияНИНе, не залишайся байдужим! http://vk.com/live_ukr?w=wall-55297091_338512якщо нас вийде 2 мільйони, як 1го грудня - ніхто нас не розжене!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а почему на вражеском ресурсе (я о вк)?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

он массово посещаемый
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Слишком высокий проходной барьер, опять придут те же или у кого бабла хватит + 1) убрать барьеры и снизить залог для участия в выборах2) выборы по открытым спискам
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"папрашу огласить весь список": ху из профессионалы? + хочется понимать кого на кого требовать менять. Не информативен посыл
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Присоединюсь к вопросу. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хорошая статья в ЗН Западная Украина — на выход
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я так понимаю, речь идет о господине Яроше со товарищами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отделение востока, это то чудо, которого, на данный момент, я больше всего ожидаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)а вы из каких будете? по реплике непонятно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

из мЭстных :) + из тех, кто считает что восток будет тянуть Украины ко дну и я 2мя руками и ногами за их отделение: это ж на сколько меньше нам надо будет газа?Вместо дотаций в металлургию, лучше поднимать сельское хозяйство.Мне абсолютно все равно как Крыму и востоку будет с россией, лучше или худшие, просто хочется уже начать жить и строить нормальное европейское государство, без оглядки юго-восток, который в любой момент вонзит тебе в спину нож. С такими "друзьями" и врагов не надо...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 на кого менять будем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хоть я и не сторонник Гриценко, но в данном случае соглашусь с ним: Закликаю до стриманості.Розумію Вашу стривоженість, але водночас прошу бути стриманими. А деякі "гарячі голови" - не зриватися на істеричні провокаційні заклики.На кшталт: негайно піднімайте Майдан, захоплюйте будівлю Ради (Банкову), відстороняйте (заарештовуйте) Турчинова (Авакова, Наливайченка, Тимошенко), озброюйте людей, беріть владу силою у свої руки, віддавайте накази командувачам напряму, ведіть армію на Донбас...От цього - воєнного перевороту, хунти - Путін якраз і чекає, текст відповідної заяви для Януковича Кремль напевно вже теж написав.Реакцію Європи і США на такі дії, що остаточно зруйнують єдність і делегітимізують владу у Києві, "гарячим головам" також варто би прогнозувати.Хоч із запізненням, але РНБО врешті-решт прийняла рішення щодо відсічі агресії й знешкодження озброєних терористів/диверсантів - тож тепер дамо владі й силовикам змогу це рішення реалізувати.Як би тривожно на душі не було, наберімося терпіння і будьмо стриманими.Дякую Вам за розуміння.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

удивительно, нашелся еще один человек, который думает как я))) правда обидно, меня обижают, а вас нет, видимо на мне все злые реплики кончились)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может меня тоже обижают, только я не вижу: успеваю читать форум только на выходных + я и раньше не скрывала своего мнения относительно происходящих событий и писала об этом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в данном случае я тоже поддерживаю его позицию Сейчас не время выбивать почву из-под ног нашей власти. Мы должны быть одним целым.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ http://vk.com/feed?w=wall-55297091_340437&z=video-55297091_168494043%2F741d0087848b8a4da8
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

! Про важливе. Ні, про найважливіше...Довгоочікуване звернення Турчинова до народу...Про що воно? Фактично, було оголошено НС у регіонах, що стали жертвами вторгнення. Назва ролі не грає - "НС", "АТО" - важливіша суть. Захід "дав добро" на проведення силової операції. Є всі формальні рішення - від прокуратури, яка визнала колорадів терористами і до доказової бази причетності ФСБ та ГРУ РФ, переданої Заходу.Друзі, не мені вам пояснювати, що це означає. Всі фігури розставлені на клітчастій дошці, гравці займають місця... Грандіозна партія от-от розпочнеться...-------------------------------------------------------------------------------... Молоденький дніпропетровський десантник споряджає автоматний магазин. Із здивуванням помічає, як дрібно тремтять руки - вишкіл вишколом, а очікування першого справжнього бою зрадливо паралізує рухи. Для чого йому, молодому, це все?Гроші? - Не смішіть.Слава? - А хіба у нас шанують героїв?Просто більше нікому - так в нас часто буває. Це ж Україна, бейбі.Хто боронитиме його друзів, школу, рідний дворик на Короленка, де стільки вечорів співали під гітару? Хто боронитиме ті зорі, під якими вперше поцілував Наталю, хто захистить той мирно дрімаючий світ, яким він так дорожить - і чомусь лише зараз це із усією очевидністю зрозумів?Худорляві руки 18-річного десантника міцно стиснули автомат - вони більше не тремтіли.------------------------------------------------------------------------------... "Яка вона в мене гарна підростає" - подумав середнього зросту чоловік у вилинялій, зі складу, формі Нацгвардії, розглядаючи фотографію своєї доньки у трохи вже потертому портмоне. Видно було погано, бо їхній "Урал" постійно підкидало на вибоїнах: дороги на околицях Слов"янська такі собі.Після того, як він два роки тому похоронив дружину, дочка стала замкнута і неговірка. Невідомо чому, але, здається, вона винуватила його - чи то в маминій смерті, чи то в тому, що не помер замість неї.Рятували лише візити до бабусі на Чернігівщину - в ці літні місяці 6-класниця Ліна розквітала - дуже вже бабця була схожа на свою доньку, Лінину маму."Як вони там, адже до ворожого кордону звідти якісь 34 кілометри? Подзвонити б - так зв"язок обрубали через спецоперацію"... Дурні думки лізли в глову - адже в неї нікого немає, крім нього, татуся...А тут ще й серед хлопців поголос, що мєнтовське начальство кине їх, майданцівців, у саме пекло - пам"ятають ще Грушевського, суки. Усе це, а ще й сморід у кунгу "Урала" (старенька машина мала проблеми із неповним згоранням палива), остаточно зіпсували йому настрій.З великих очей Ліни крапали сльози. Вона поглядала на сімейне фото, зроблене чотири роки тому у ненашій вже Алушті, а звідти на неї дивилися троє щасливих людей.Зараз їх лишилося тільки двоє. А скільки ж буде завтра, на світанку, коли почнеться те, про що говорив дядя із СБУ по телевізору?"Тату, ти вибач мене. Тобі ж також важко. Я тепер розумію. Вибач... Тату, ну як можна вмирати, коли тебе так люблять?!"------------------------------------------------------------------------------... Здавалося б, у холодному металі АК-74 більше людського, ніж в крижаному погляді чоловіка із шрамом на правій щоці - його він отримав ще пацаном, під час дворової розбірки у рідному Чєлябінську, який покинув місяць тому. А що? Гроші пропонували серйозні, квартиру на вибір в очищеному від "хахлов" Донецьку - хоч в самому центрі!Він висякався на підлогу у захопленому його бійцями три дні тому міліційному відділку - від недофінансування приміщення не білили років 10 і невидимі спори грибка "Aspergilus negro" викликали у людини із шрамом нефігову таку алергічну реакцію із соплями і почервонінням обличчя.Він покликав до себе далбайоба - так вони, русскіє, називали між собою своїх добровільних помічників із числа місцевого здеградованого люмпену і наказав тому принести ще "куріци гріль". Він із задоволенням застрелить його - так їм наказали на існтруктажі в полковника ГРУ. Як тільки штурм - "... стрєляйтє в далбайобав - наш МІД патом на хахлов спішет".Цікаво, для чого це все? Ну, йому то ясно - він людина із бойовим досвідом двох чеченських кампаній, нічого в житті, крім як воювати, і не вміє. А тут такий шанс - по 500 доларів в день. А для чого це владі? Адже Росія і так зазнає великих збитків. а для чого це місцевим далбайобам? У свій же ж дім війну приводять... А для чого це ..."Может, єщьо чєво"? - раптом донеслося з-за плеча. В дверному пройомі з"явилося улесливе обличчя далбайоба. Чоловік із шрамом примружив одне око - він уявив, як цілиться у вузький, а-ля неандерталець, лоб далбайоба. "Нєт! Свабодєн... пака ..."-------------------------------------------------------------------------------Відчуваєте, друзі, яке густе повітря навколо? Здається, ніби його можна різати ножем. Мабуть, чи не останній мирний вечір у цій країні... Обійміть своїх близьких.(Вогонь Прометея - головний редактор Історія та сучасність)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тока далеко не все там зерегистрированы (как это ни странно для многих))) [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

блин, где это Ришення щодо видсичи сегодня?.... [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

всіх, кого цікавлять кандидати і т.п. - приєднуйтесь сьогодні в 19:00 на Майдані віче, тут розписувати часу нема, треба відстоювати інформаційну війну на східних сайтах
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы тут все ждали что вот сегодня введут спец службы или военных эх,многие собирались сразу после работы идти...и что опять ничего-орут в микрофон((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я - еще один такой человек. (кстати, говорю только на русском, но за укр.язык как один государственный.) Жаль только, что если отдать восток, пупкин это расценит как добро на захват следующих кусков пирога. или просто будет играться в дестабилизацию.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вчера на майдане ждали Гриценка - не дождались...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Как успехи? [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение