помощь Майдану

54 сообщения в этой теме

Опубликовано:

помощь Майдану на данном сайте перечислены реальные потребности Майдана, в том числе не только в центре, но и на Соломенке, Подоле и др. районах. Не остньтесь равнодушными. http://www.maidanhelp.org/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

народ + помогите сориентироваться на Майдане: куда можно поднести медикаменты и кому их надо передать?п.с. не просто же людям в толпе, как я понимаю :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в дом профсоюзов. 1-й этаж можно к Михайловскому собору еще. Это то, что я знаю. Может быть есть еще пункты. Вроде еще под йолкой - домики деревянные.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы передавали в КМДА
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вообще в дом профсоюзов но я еду носила под стеллуодежда в деревянных домиках около выхода с метро Майдан есть прием, есть выдачатам в принципе сориентируют[+sign]В этой жизни мы все делаем выбор...И самое трудное- жить с ним...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в КМДА есть медпункт [+sign]Вика и Тимка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В будинку профпілок людині з червоним хрестом()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ответ с фейсбука ОНОВЛЕНА ПОТРЕБА У ЛІКАХ !!!Повідомляємо про потребу Медичної служби Штабу Національного Спротиву у нижче вказаних медикаментах станом на ранок 11.12.2013 року: Цей перелік буде актуальним протягом дня 11.12.2013р. Потреба на наступні дні буде публікуватися щоденно.телефон гарячої лінії 063 197 0303Адреса складу медикаментів Медичної служби: Майдан Незалежності, будинок профспілок, 3-й поверх., каб.320Час роботи - 9.00 до 24.00Ви можете обрати будь-яку кількість і вибрати будь-які прозиції з нижчезазначеного переліку. Заздалегідь вам вдячні за кожну необхідну і надану вами упаковку необхідних ліків.1. Теймурова паста – 20 уп.2. Протигрибкові мазі: клотримазол, мікосептин, міконазол, ламікон – по 10 уп.3. Протигрибковий спрей: ламікон, екзодерил – по 20 уп.4. Рукавиці н/с 7-8 розмір №50 – 20 уп.5. Шпаделі – 300шт.6. Прокладки гігієнічні – 50уп.7. Ватні палички №100 – 20 уп.8. Зубні пасти (маленькі) – 100 шт.9. Зубні щітки – 100 шт.10. Дезодорант для ніг – 20 уп.11. Стаканчики одноразові маленькі – 200 шт.12. Каптопрес табл. – 30 уп.13. Метопролол – 5 уп.14. Фуросемід в таблетках – 10 уп.15. Валеріана табл. №50 – 50 уп.16. Фапмадіпін фл. – 10 шт.17. Нітроксолін табл. – 10 уп.18. Фурагін табл. – 10 уп.19. Присипка дитяча – 50 шт.20. Диклофенак амп. - 3 уп.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

думаю - в КМДА сейчас это особенно актуально ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я что-то не смогла найти на соломенке( [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я тоже, напиши если найдеш ок .........[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо за инфу!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в КМДА на втором этаже - медпункт - справа(-) [+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

относили в КМДА, очень просят лекарства от горла так же нужны молоко, лимоны[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет. не просто там есть штаб. в здании профсоюза (на нем висит большой телевизор). там штаб.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

РЕКВІЗИТИ для збору коштів (із газети ВВ, роздавали на майдані) ПАТ "Діамантбанк" МФО 320854,Рахунок: 26007306890Громадська організація "Кияни за реформи"ЄДРПОУ: 35252669.Україна,місто Київ, вул. Володимирська, 49-а.Призначенння платежу: добровільне пожертвування від(ПІБ) без ПДВ.Можна в скриньку (праворуч) при вході в Будинок профспілок.Також просять не давати аби-кому, бо є вже шахраї, які наживаються.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо за актуальную информацию () [+sign]Я такая милая, что Бемби по сравнению со мной — просто олень. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на соломенке - скорее всего на Сурикова. я возила туда врача. там находится штаб в здании
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оо, а что есть на Подоле ? я не в курсе + мне тут близко..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

galas.org.ua
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В каком конкретно здании? сурикова правда короткая улица [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, мерси))) [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

девочки, давайте не распространять непроверенные реквизиты. [+sign]Вика и Тимка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

эти реквизиты есть и на странице Медичної Служби Штабу Національного Супротиву https://www.facebook.com/Medsluzhba2013?fref=tsМедична Служба Штабу Національного Спротиву22 ч. назадШановна громадо, щиро вдячні кожному з вас за оперативний щирий відгук на прохання Медслужби принести ліки для учасників національного спротиву. Вчорашній список (на ранок 10 грудня) уже поповнено. Зараз проводимо облік ліків. Потребу на завтра опублікуємо ближче до 20.00.На прохання українців, які пишуть нам у приват, повідомляємо реквізити для перерахунку коштів на ліки:ПАТ "Діамантбанк". Код ЄДРПОУ 23362711, МФО 320854.Рахунок: 26007306890Громадська організація "Кияни – за реформи". ЄДРПОУ: 35252669.Україна, місто Київ, вул. Володимирська, 49-А.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там есть Мега Маркет, а рядом какой-то спорт. то ли клуб, то ли база. вот в этом здании они и ночуют.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение