Репрессии начались?

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Репрессии начались? Затримали Віктора Смалія, адвоката Андрія Дзиндзі! Наразі його допитують в Ізоляторі тимчасового тримання за адресою пров. Косогірний,7. Інкримінують ст. 379 (Посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв`язку з їх діяльністю, пов`язаною із здійсненням правосуддя). Подробиці затримання, вірніше викрадення: Сьогодні координатора КВП Володимира Іванова викликали для слідчих дій до Слідчого Управління Прокуратури м. Києва вул.Горького (Антоновича), 114, з ним був його адвокат Віктор Смалій (Віктор також є й адвокатом Андрія Дзіндзі). Вони написали пояснення, як відбувався розгін беркутом студентів, (в ту ніч Володимира було жорстоко побито, зламана ключіця, поламані ребра). Пояснення у них відібрала слідча прокуратури Андрієвська Ольга, після цього чоловіки вийшли в фойє випити кави.Пану Віктору Смалію зателефонував якійсь слідчий УБОЗ запропонував зайти в фойє УБОЗ (це практично двері в двері), отримати повєстку на завтра на слідчі дії по справі Андрія Дзиндзі . Коли чоловіки зайшли в фойє УБОЗ, на них накинулись силовики та почали жорстоко бити Віктора Смалія, скрутили, вдягнули кайданки, та повезли в невідомому напрямку. Володимиру Іванову також, намагались надягнути кайданки, сильно били, знову вибили ключицю, але він пручався, голосно кричав й не дав надягнути на себе кайданки і, зрештою, якимось дивом його відпустили. Зараз Володимир Іванов у лікарні у нього важкі забої, знову вибита ключиця, і сильно болить серце бо під серце вдарив убозівець. А Смалія відвезли в ІТТ на Косогірний,7.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если многабукв - адвоката недавно задерженного Андрея Дзиндзи (дорожный патруль), заманили в УБОП, избили и увезли "по подозрению на покушение на жизнь судьи"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у них такая практика , взята из 37 года сейчас идет устрашение.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ктото Тягнибока боится :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У Львові міліція затримала фотографа й активіста Євромайдану Олега Панаса. + І уже доставили до Києва... http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/9/7005646/ На жаль, я думаю що це лише початок...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, а еще зачистили штаб Батькивщины и Цензор.нет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))) и не зря а по теме, очень плохо. Я помню , как против моей подруги в 2004 на работе разборки устраивали, а она всего лишь отказалась в карусели участвовать. Что там было.... Я тогда четко поняла, что еще немного и людей по ночам будут черные воронки увозить (
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну что Вы, он же: неонацист, фашист и т.д....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я думаю для многих это - пустой звон.. и вообще - "сами виноваты, нефиг лезть было".. "моя хата с краю"(И - новый повтор мантры "со мной такого не случится, я себя хорошо веду"..[+sign]У настоящих мужчин женщина счастливая. У остальных - сильная...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Включайте бегом громадянське тв!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а шо там? Пока ничего не вижу...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

говорят про церковь, Ленина - что вас так возбудило?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На Лютеранской сняли кордоны милиции, менты (?) пробовал выбить камеру корру с камерой громадянського тв. Вели себя хамски короче, брутально.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо, я пропустила - сейчас какое-то интервью идет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Репрессии продолжаются...37 год млин(((((((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что вы ожидали? банд.ки при власти, по бандюковски и работают -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение