Віддам дитячі книжки

22 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Віддам дитячі книжки Дитя виросло, деякі книжки так і лишилися непрочитаними. Оскільки вони стояли на полицях, то обкладинки дещо втратили товарний вигляд, але всередині все новісіньке. Віддам два мішки - один для малих дітей до школи і другий для молодших школярів. Ну і бонусом для мам дещо. Якщо хтось знає, що десь у лікарню потрібно, або в дитячий будинок, або вашій дитині - кажіть прямо зараз.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а що саме для молодшої школи? ми б взяли почитати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну там українські казки, Незнайко, Чуковський, задачки на розвиток логіки, пам"яті і т.п. Є ще дві-три книжки для дівчаток, про фей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

З задоволенням забрала б для дошкільнят. Де з Вами можна зустрітися і чим віддячити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а в каком Вы р-не? Если не заберут, Вы можете просто отвезти в р-ную библиотеку детскую. Я так отдавала некоторые свои (классику, н.п.), забрали и спасибо сказали.Хотя, возможно, детдому нужнее.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мені мабуть не підійде, в мене хлопець..але Вам тему підійму
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я живу на Позняках, працюю на м. Лівобережна. Беру мандаринами :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

заберу Незнайку, задачки на логику. могу прям завтра!) как с Вами связаться?[+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Подождите, может кто из волонтеров подойдет [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Швидко пишіть мій телефон
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я їм залишу тоді той мішок, що для школярів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо актуально можу забрати в понеділок книги для дівчаток та для молодшої школи. Зручніше Лівобережна, або на ваш розсуд.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

глюк
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Автор,а можна у Вашій темі теж запропоную журнали "Малятко" штук десять та післябукварну читанку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пишу, що залишилось: Задачки на логику, противоположности, величина, закономерностиРазвитие внимания, памятиБезліч тоненьких книжок з вправами, для розвиткуХрестоматія дитячої літератури: казки, оповідання, скоромовкиБуквар-читанка Сходинки (безліч казок, віршиків, оповідань)Українські народні казкиЗаєць-хвалькоЧарівник Країни ОзЧи далеко до АфрикиБольшая книга приключений с привидениямиПриключения желтого чемоданчикаУсе по фей та чаклунствоРозумні казкиТобто ще мішок книжок віддам, кому треба. Можу привезти в понеділок на Лівобережну.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дуже вдячна!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А у вас нет Снежной королевы?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно я это у Вас заберу?+ Чарівник Країни ОзЧи далеко до АфрикиБольшая книга приключений с привидениямиПриключения желтого чемоданчикаУсе по фей та чаклунствоРозумні казкиНа Левобережной было бы очень удобно, вот моя почта ( личка у меня не работает) Спасибо:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Якщо нихто не візьме я б взяла для сина подруги ХрестоматіюУкраїнські казкиЧарівник країни ОЗ (у черзі)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дайте ваши контакты, есть волонтёр заберет в детский дом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Большое спасибо:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение