Марш Мільйонів - приєднуйтесь!

125 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Мне это по душе + http://fs24.www.ex.ua/show/220988120923/85203373/85203373.jpg?800
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

иду. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Олександр Солонтай - чудова і ініціативна людина, я дуже рада, що він пропонує конретний план дій Хоча фраза "В тому випадку, якщо лідери опозиції цього не роблять, ми їх змінюємо." в мене викликає посмішку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как-то ни о чем "Змина влади"-какой? механизма импичмента нет на сегодня законного, а просто так президент не уйдет, и его никто не просит, впрочем.Требований как таковых нет. Лидеров опозиции тоже нет. Кто и с кем будет "поновлювыаты переговоры о ЕС"? Кого вместо Азирова?Что значит "вся столиця стала?" Вы пробовали вызвать скорую в эти дни? Им тоже "стати"? Метро тоже должно "стати"? Киевэнерго, водоканал, теплосети? Роддомам стати? Если кто умер, не дай Бог- законсервировать?Нет слов...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

офф - Reem, мені дуже приємно, що ви знову пишете Ми з вами одного віку, наші діти теж, а крім того я також лінгвіст, тому відчувала трохи якусь спорідненість з вами)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

работает! там свободно, даже бомжи все те же, что и до Майдана -)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

идем!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не стоит так возмущаться, законодательством определены категории работников, которые не имеют права страйковать все описанные вами туда относятся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))) я скоро знову зариюся у підпілля, це мене виключно хвилею чергового майдану сюди винесло а там знову буде купа роботи поза Лікар.інфо[+sign]Ни в коем случае не предавайся нескончаемой скорби над своим грехом. Барахтанье в дерьме -- не лучший способ очищения.(О. Хаксли, "О дивный, новый мир")Перш ніж писати гнівний коментар, зробіть 10 присідань або 5 пресів[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бгг, то я в суботу до вас не заїжджатиму? ))) я поки що націлена таки на Майдан вийти - там має бути багато тих, кого я в інші дні навряд чи побачу. [+sign]Ни в коем случае не предавайся нескончаемой скорби над своим грехом. Барахтанье в дерьме -- не лучший способ очищения.(О. Хаксли, "О дивный, новый мир")Перш ніж писати гнівний коментар, зробіть 10 присідань або 5 пресів[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я за перше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Идем) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я с вами :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Идем!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

роздрукувала пачку листiвок-агiток, буду матиму чим зайнятися завтра))) впевнена що старше поколiння, якому теж допекло, пiшло б якби знали. тому треба донести iнфо))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Идем()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

девочки,кто семьями идет,это Вы с детьми что-ли? у нас кто-то один пойдет ,я или муж- не с кем детей оставить,а с ними я что-то боюсь....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пойду. а как найти наших, ликарских? никого не видела раньше[+sign]Девчонки! Помните, что ПИНГВИНЫ - это ласточки, которые ели после 18-00![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

То до зустрічі ;) Мені Марійка казала, що вони зустрічаються біля консерваторії, я їй дзвонитиму, може, ще НМ - вона туди мало не щодня ходить ;)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну приходьте о 12 ± 15 хвилин, до магазину мойо я буду в блакитній лижній куртці, на рукав наклею L I F
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я залишу дитину з кимось зі знайомих, котрі не можуть піти т як мають малюків на гвабо бабці хресного доньки, т як наша бабця уматала в казахстанабо здам на три години до дитячої кімнати. там і приглянуть і покормити можуть, якщо попросити. кімната спокійна, тиха, запросто залишу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Конечно идем () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

идем. [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.Уильям ТеккерейНет, как мама готовила, стирала, убирала никто не видел, а как мама села за компьютер – так все увидели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Иде с мужем, может еще пару-тройку соседей прихватим. [+sign]У настоящих мужчин женщина счастливая. У остальных - сильная...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я, певне, з донькою прийду - але моя вже школярочка ну і надовго залишатися не планую - пару годин максимум, далі - додому(домашню адресу кортить написати малій на лобі, але швидше за все обмежуся запискою в кишені внутрішнього одягу :) )[+sign]Ни в коем случае не предавайся нескончаемой скорби над своим грехом. Барахтанье в дерьме -- не лучший способ очищения.(О. Хаксли, "О дивный, новый мир")Перш ніж писати гнівний коментар, зробіть 10 присідань або 5 пресів[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение