ціна на квіти на 1 вересня

118 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ціна на квіти на 1 вересня сама зараз на роботі, відправила за квітами малу з татом. купили букет за 100 грн. (або від 100 грн. - шифруються) - "тому що красивий, а інші були сирітські". мої аргументи, що можна було купити щось і подешевше, бо до зарплати ще чекати і чекати, а гроші майже закінчились з цими шкільними приготуваннями, не подіяли. я одна такий жлоб? скільки коштують ваші квіти? (не перший клас, урочистої лінійки для них немає). п.с. - зрозуміла. посилати чоловіка за квітами невигідно - не заморочується, бере перше-ліпше, щоб не було соромно, і робить ноги)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У нас букет из 7 хризантем, с вкраплением зелени, оч красивый, за 80 грн Покупал муж, я бы выбрала тоже что то попроще.[+sign]Всё возвращается...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

телефонувала напередодні вчительці. Дослівно: Першого приходьте без чумаданів та квітів. Без квітів - принципово! Гроші потрібні будуть на інше...)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Позаглядали сьогодні на чарівне розмаїття, і... вирішили не драконити вчительку))) Підемо без букетів вперше. 4 клас у нас.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поки що наш тато лідирує))) але дякую, заспокоїли - наші 100 грн не так далеко відірвалися від 80-85грн. )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сегодня утром купила на Лыбедской 7 шикарнейших астр по 4 за цветок. Перевяжу сиреневой атласной лентой, будет самый что ни на есть "школьный первоклассный" букет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а-а-а-а...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, мені пізно пити боржомі. поки додому виїхала б - і за 100 грн букетів пристойних не залишилося б. (заспокоює себе)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Купила троянди по 15 грн за штуку, не супер, але пристойні, а для себе, порадувати око шикарні салатові гладіолуси 5 шт за 30 грн.()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Купила розы 9 шт. 40 см. красивые по 6 грн. Букет легкий и очаровательный.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

5 синих гладиолусов 30 грн. пока дошла до дома, меня чуть не растерзали, где взяла ))))[+sign]Страдать легче, чем жить. Б.ХеллингерУспешный человек имеет программу действий, неудачник имеет уважительную причину.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

класс! Теж хочу захотіла собі такі... Хник)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

как это синих..? Чисто синие бывают? О_О..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, нашла похожие очень http://images-4.moifoto.ru/big/1/6/1693187bvf.jpg?1362381380 типо таких[+sign]Страдать легче, чем жить. Б.ХеллингерУспешный человек имеет программу действий, неудачник имеет уважительную причину.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

купила хризантемы в Сильпо -25грн вазон))) [+sign]душою в невесомости,парю сквозь жизни заросли.Я не умру от скромности -меня убьют из зависти...(Паша Броский)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Смоталась ради этого на Святошино Ибо нам нужно 2 букета- "родной" учительнице и по музыке. Итог- букет из 5 роз по 10 грн за шт, и букет мелких хризантем за 25))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о! про чумадані не в 149 говорят?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В Камелии всегда свежие розы, и долго стоят. Цена зависит от длины. Ну и в горшках тоже много вариантов. [+sign]Страшно не то, что мы теперь взрослые. Страшно то, что теперь взрослые - это мы...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

165, небольшой, но милый, 7 веточек разных цветов, среди них 1 подсолнух.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мы с букетом из конфет - второй класс, но у нас это крестная мастерица, мы только конфетки купили:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ми купили три букети (2 клас). Гладіолуси. Букет білих та букет рожевих (по 3 шт. у букеті) обійшлись по 25 грн кожен букет, а величезні "оксамитові" бордові (у букеті 3 шт.) обійшлись у 36 грн. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Борщаговка, знаменитый рынок Днепро, белые хризантемы (пушистые такие) - 20 грн штука я смогла выговорить только одно - почему не 50 грн штука??Астры очень приличные по 3 грн.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ашан, 5 роз 33 грн, были разных расцветок
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение