Чому чоловіки бувають такими дивними? :))

37 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Чому чоловіки бувають такими дивними? :)) Є подруга(назвемо її В.), яка розповіла дану історію, запитала : "Чому?", а я не знаю. Вона дозволила запитати у форума.Отже, історія:приблизно рік тому, в період "майжерозлучення" (жили з чоловіком окремо), познайомилась вона з одним "мужчинчиком" (назвемо його А.) і закохалась(чи щось схоже :)), як потім з"ясувалось, він одружений, (не знаю нюансів, він, начебто, не приховував цього, просто вона не питала:)), кілька місяців він її запрошував в кафе-ресторани, потім була інтимна зустріч, потім знову кілька місяців тільки зустрічання, гуляння, поцілунки(хоч вже рідше, ніж ДО), потім знову така зустріч, знову гуляння, а потім він зник з її життя. Раптово.Питання ось в чому: 1.Якщо чоловіка цікавить сАме спілкування і тримання жінки за ручку, він закоханий в неї? 2. Чому на її смс(не писала не нав"язувалась, але вітала зі святами) він не відповідає, але сам же вітає її зі святами(вони один одного не з одними і тими самими вітали))) ), і ось в неї був кілька тижнів тому День народження, він її привітав гарним повідомленням 3. Якщо ти вітаєш людину і пам"ятаєш про її ДН значить вона тобі небайдужа? Отже, привітав, а на її повідомлення про те як його життя вже не відповів(????) Я цього не можу пояснити. Вона питає чому він так робить, а я не розумію. Невже так важко хоч би написати: "все добре", або "потихеньку", або на привітання відповісти "дякую"? Це ж звичайний вияв вихованості.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, мужчины бывают такими же импульсивными , как и женщины. и тоже способны на нелогичные поступки ) ну, было у него хорошее настроение, неожиданно вспомнил - поздравил, а потом момент идилии с женой или романтический вечер со слюдующей любовницей - быстро стер смс, не заметил, забыл ответить итд. Это ж голову сломать можно, если все анализировать, да и зачем в данном случае
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Человек отвечает,когда ему удобно,порой забывая о предыдущих вопросах 1 - нет,не влюблен2 - она ему не интересна,держит запасным вариантом3 - не всегда так.П.С. детский сад.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну не можливо ж щоб людина писала і за 30 секунд відбувалась раптова ідилія кожен раз)))) раніше ж не відбувалась
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну про запасний варіант я і сказала, але вона,хоч каже, що з ним зустрічатись не стала би більше, але жіноче самолюбство...)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пикапер он, и всего делов () [+sign]Страдать легче, чем жить. Б.ХеллингерУспешный человек имеет программу действий, неудачник имеет уважительную причину.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мужчины просто ДРУГИЕ -не стоит ожидать от них многого, а особенно какой-то кокнретной в вашем понимании реакции на тот или иной ваш поступок.Они мыслят абсолютно по-другому, чем женщины.[+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а зачем ей это знать? ну, не нашел, что по сути ответить. Если отвечать на каждую смс заморочливой женщины, коей является Ваша подруга, то можно по несколько часов писать. Ну, нафиг это женатому мужчине, у которого таких, как она, половина мамбы?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Решил подружке написать,она ответила,зашла жена,ответить не может,смс стер
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А в чому пікап? вона "дала", він більше не просив))) але ж гуляв за ручку і водив в ресторани....тобто то не було "поматросил и бросил"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скучно было, не любит кушать в одиночестве, жена/штатная любовница уехали
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

он просто тешит свое самолюбие и все. раньше просто развлекался и расслаблялся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це вже не перше така смс справді не розумію як можна когось вітати а самому не відписати дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви шукаєте чорну кішку в темній кімнаті, імхо Ці "особливості поведінки" знайомого ніяк між собою не пов"язані і ні про що не свідчать. Багато людей ніколи не відповідають на вітальні смс, багато людей вітають зі святами людей ледве знайомих і навіть неприємних. Мужчинко дещо урізноманітнив своє особисте життя, погуляв і повернувся в стійло. Нічого важливого не було і не буде.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

это так важно? я тоже редко отвечаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дуже схоже на 100% правду, хоча, є у них спільна знайома, ту він ні з чим не вітає (ніби то)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

они не просто дивными, они еще и откровенными шизофрениками бывают... .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На поздравления я не отвечаю тоже
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, у меня в телефоне есть опция - отправить смс на все контакты в списке, я с праздниками так всех поздравляю - в нейтральных выражениях. Вот и Вам смс приходит автоматически. Поздравительные смс с ДР настраиваются один раз и тоже отсылаются автоматически.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну раніше ж відповідав на всі смс...хоча, зрозуміло, що все змінюється в цьому житті.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

привітання особисті приходять та й ммс не всім розішлеш - розоришся...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Може, він просто поетична натура :). Сексуальність чоловіків сильно перебільшена засобами масової інформації:). а насправді вони теж можуть хотіти тільки розмовляти і гуляти за ручку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так она еще и опрос среди знакомых провела? оооо,я иногда понимаю мужчин )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пы тается "держать на поводке", в надежде, что позовет при необходимости - прибежит? (как вариант). [+sign]Просто ангел. Крылья в стирке, нимб на подзарядке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Типу якщо знову надумає з нею "зустрітись", зможе сказати:"Та що ти, та я ж про тебе не забував, вітав", ага?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение