І ще про Житомир

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

І ще про Житомир Чесно скажу, дуже зачепила вчорашня тема про враження від Житомира. Розбито, кримінально, вода по годинах...І от хочу поділитися своїми враженнями. Про свій житомирський двір, де я виросла.Уявіть собі величезний двір розміром з футбольне поле, утворений між двома довгими 9-поверхівками. В час мого дитинства це був голий простір з молоденькими саджанцями, якась напівзруйнована напівпідтоплена 1-поверхова техбудівля, куди всі діти лазили. І намічений футбольний майданчик, засипаний галькою і сірим пилом. Так я і виросла. Після дощів весь двір був затоплений, паркувались в калюжах і болоті. В підвалах завжди стояла вода, комарі просто стадами літали в під"їздах і залітали через вентиляції...В дворі жодної гойдалки не було.Років 5 тому мешканці обох будинків зробили ОСББ. Не без конфліктів, але справа пішла.Раптом і гроші з"явилися, висушили всі підвали, через двір забетонували і виклали плиткою доріжку на підвищенні (в час дощів дуже актуально), дерева вже виросли, їх доглядають і підрізають.Всі вікна небезпечної техбудівлі акуратно заклали цеглою, кожний будинок поставив по дитячому майданчику, ділянки для паркування засипали щебенем, вкопали шини для обмеження паркувальних зон. З відпиляних частин дерев тут же витесали лавки. Тут і мами з колясками, і дітвора з кульбаб супи варить. Хлопці в футбол грають, часто і дорослі приєднуються. Діти виносять ігрові палатки, цілий день якісь складні рольові ігри вирують. Під всіма вікнами квітники висаджені, пі"їзди підфарбовані акуратно.Але найголовніше, вже кілька років підряд в центрі двору встановлюють велику ялинку з ліхтариками. Як туди кабель прокладений. я не знаю, але кожного вечора ялинка запалюється. І ніхто не зламав, іграшок не познімав, навпаки часом щось підвішують люди.Так-так, це провінція, яка спивається... Мені в Києві такий двір лише снитися може.Не робіть поспішних висновків з кількагодинних подорожей в міста, де живуть дуже щирі люди.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Чудова іллюстрація того, що буває, коли люди об"єднують зусилля і щось роблять самі. А не чекають, коли Азіров прийде їм і зробить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 [+sign][email protected]. Профайл чужий. Редагувати повідомлення не можу, тому за помилки вибачайте:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну азиров ни азиров, но в Вышгороде, например местная власть такие порядки сама навела практически во всех дворах. Дорожки, газоны, площадки, лавочки. Могут же, если захотеть сделать, а если нет, то можно ныть всю дорогу, что денег в бюджете нет, и за ком услуги мы платим сущие копейки, которые не покрывают стоимость оказанных ЖЕКАми услуг.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так если бы не тырили, то на все бы хватило, это да.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кстати , сейчас в городе ( на ставке , штоль , в архитектуре?) есть + чудесный мастер резьбы по дереву...теперь любое своленное ветром или спеленное от ветхости дерево превращается в чудо чудесно....Я тут в парке недавно прозрела....такие красивые фигуры вырезаны....из пеньков клумбы чудесные даже не на центральных улицах ....дворы действительно все ухожены, очень многие с яркими площадками....в общем, после вчерашней темы моя работа была парализована , я полвечера провисела на телефоне и в скайпе, рассказывая о красотах города...))) самое смешное, что я не коренная житомирянка, особо не люблю город, он мне мал , тих и спокоен , я люблю большие города, но тут зацепило)))))) и я поняла, что городок- то и не плох ...как раз тихостью , спокойствием и компактностью .... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не хочу много писать, но была там 2 раза по 2 дня, впечатления были очень хорошие, кроме приват - банка, послала их матом, честно. [+sign]Не важно какой мир вокруг тебя, главное - какой мир внутри тебя (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100, тих и спокоен, Леся Украинка называла его "городом отставных полковников" , я житомирянка, но давно сбежала, слишком он для меня не динамичен)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так я вже давно прийшла до висновку, що якщо щось і зміниться накраще то тільки руками самого народу. В усіх справах, не тільки з благоустрою. Але це тільки один з небгатьох прикладів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, ці скульптури взагалі шедевральні :-) і головне як це фінансово правильно: дерево засохло, значить треба спиляти, пень корчувати, дірку засипати, парковий ландшафт виправляти...А так з добре укоріненого пенька зробили лицаря, з того, що відпиляли лавку-булаву і парк отримав нову прикрасу :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот и мне город нравится. у меня из за дел наследства уже второй год дальше житомира и уехать не могу))) по этому знаю в Житомире почти все..все... парк красивый ул михайловская Да и весь город тихий мирный и компактный... милые кафешки с очень хорошими ценами... всегда чисито на улицах города. улыбчивые люди
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне город понравился атмосферой там все очень по-домашнему) жаль, что бывший так и не показал мне какой это красивый город
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение