Кому за 45 і хто хоче навчатись))

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Кому за 45 і хто хоче навчатись)) Для осіб, старше 45 років, які мають страховий стаж більше 15 років центр зайнятості пропонує ваучери на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за пріоритетними видами економічної діяльності. Ваучери видаються безкоштовно за заявою особи в розмірі 10 прожиткових мінімумів (близько 11000 грн.).Перелік спеціальностей за якими може бути здійснено навчання закріплено Постановою КМУ № 207 від 20.03.2013р.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В ЦЗ по месту прописки или где писать заяву?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в будь-якому
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, а потом их куда?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А что значит страховой стаж? Я думала, что он у нас только в 2000м году появился. А тут говорится о "страховий стаж більше 15 років". Или я с чем-то другим путаю? Может, трудовой стаж подразумевается?[+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потім в навчальний заклад
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

врахують страховий стаж та прирівняний до нього трудовий
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А не знаєте, наприклад, курси по SAP чи іншим ERP або CRM системам які проводять безпосередньо представництва по впровадженню цих систем, можна ваучером оплатити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо! [+sign]Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ваучером оплачують навчання в навчальних закладах, які затвердженні окремим списком якщо цікавить список, напишіть мені на пошту, я скину
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах