Хто був у "Дивосвіті" для вас запитання

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хто був у "Дивосвіті" для вас запитання Що вибрати "ШкодерКлаб" (1 год. ) чи галерею "Магніт"? (30 хв) Дітям 6 р. і 9 р. Уважно слухаю)[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап .[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зайдите на сайт и определитесь) но шкодер имеет ограничения по возрасту, там до 8 лет, 30 минут не мало на Магнит? там по часу занятияhttp://dyvosvit.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=276[+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а в этот шкодер клаб родителям входить можно? или только няню оплачивать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я заходила, але не визначилася хочу живих відгуків. Там буде програма, в яку входить або Клаб, або Магніт на вибір. Перед цим діти будуть 1, 5 год. розважатися шоколадом/конкурсами тощо. А далі краще що? Годину бігати по лабіринтах, чи все ж у галереї "Магніт" порозважатися.?..9 р. тільки виповнилося, плюс невеличка дитина, думаю, що спокійно її пустять у Ш.Клаб"[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам не підкажу, 1-й раз там будемо .[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы же своих детей лучше знаете) кому-то лучше и побегать, а кому-то и 10 минут посидеть спокойно в напряг) [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вони захочуть усюди) .[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно. может ответят те, кто часто там бывает :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах