Для увлекающихся органикой.

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Для увлекающихся органикой. 27 октября, в СБ, будет "2й фестивал здоровья, вкуса и хорошего настроения".Будет дегустация блюд, мастерклассы от шефов, классы по ЗОЖ, фитнессу и много другого интересного.http://bff.kiev.ua.justclick.ru/info/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А где?Хочуууууу!!!)))) [+sign]Наполни смыслом каждое мгновенье, Часов и дней неумолимый бег, - Тогда весь мир ты примешь во владенье, Тогда, мой сын, ты будешь Человек! Человек наступает на те же грабли только потому,что все время носит их с собой.))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хотела бы пойти, но если идти семьей из 3-х чел, то дороговато выходит за вход 150+150+100=400 грн...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в Олимпийском дворике, заходить надо по центру + http://bff.kiev.ua/new/«BEST FOOD FEST & Health» - це Фестиваль Здоров’я, Смаку та Гарного Настрою!Це наймасштабніша свого роду подія в Україні, яка збере найкращих шеф-кухарів України та Європи, які готуватимуть корисні страви з органічних продуктів; спортсменів, дієтологів, психологів та експертів з питань здорового способу життя; широкий асортимент еко-продукції, зелені ідеї та технології, а також безліч подарунків та частувань, якими пригощатимуть всіх гостей фестивалю.Вам варто відвідати «BEST FOOD FEST & Health», якщо ви:* прагнете до здорового способу життя або тільки замислюєтесь над цим* стежите за своїм здоров’ям і харчуванням* хочете отримати якісні знання з питань приготування і вибору продуктів харчування* хочете поспілкуватися з професійними дієтологами і психологами з питань здорового харчування та здорового способу життя* бажаєте скуштувати неповторні страви від кращих шеф-кухарів* цікавитесь новинками ринку зелених технологій та екологічних товарів* хочете провести незабутні вихідні, які будуть веселі та пізнавальні для всієї родиниВ програмі фестивалю чотири активні зони:1. Кулінарна – «Їж на здоров’я» – майстер-класи від кращих шеф-кухарів Україні та зарубіжжя; дегустації безлічі корисних страв та напоїв; можливість взяти участь у приготуванні.2. Лекційна – «Їжа для розуму» – лекції дієтологів, психологів, спортсменів та експертів з питань здорового способу життя.3. Дитяча – «Маленькі помічники на кухні» – дитячі кулінарні майстер-класи з використанням органічних продуктів, розвиваючі ігри на тему здорової їжі, цікаві вироби з овочів та фруктів, зайняття з сервіровки столу та етикету.4. Зона відпочинку та розваг – «Relax, take it easy» – лаунж музика, зручні дивани, пуфи, пізнавальна література, трав’яний чай та освіжаючі органічні напої, приємне спілкування з однодумцями, безкоштовний WiFi, інсталяції в стилі food design, цікаві ігри, фото-стіна з цікавими табличками, конкурси, лотереї та незабутні подарунки від партнерів та спонсорів фестивалю, розважальна програма за участю відомих виконавців та музикантів.В рамках Фестивалю здорової їжі «BEST FOOD FEST & Health» також пройде «Ярмарок здоров’я», який збере під одним дахом виробників еко-продукції та компанії, які представляють в Україні сектор зелених технологій та органіки.«Ярмарок здоров’я» пройде в Олімпійському дворику, а вхід на його територію буде абсолютно безкоштовним за умови попередньої реєстраціїЗ питань придбання квитків на Фестиваль здорової їжі «BEST FOOD FEST & Health» телефонуйте: +380 44 362 97 37
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ярмарка здоровья бесплатно, но надо зарегистрироваться. Платно - там, где будут мастер-классы () [+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо. Что предполагает ярмарка здоровья, не знаете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уже нашла
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо..Буду думать..)) [+sign]Наполни смыслом каждое мгновенье, Часов и дней неумолимый бег, - Тогда весь мир ты примешь во владенье, Тогда, мой сын, ты будешь Человек! Человек наступает на те же грабли только потому,что все время носит их с собой.))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

уже точно знаю - вход Захидный 4, там здание и на второй этаже. С 10 утра () [+sign]девчОнки, луЧше так:) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Море положительных эмоций ) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение