Чим далі в ліс ... просто вже не маю слів, щоб навіть сформулювати і упорядкувати питання.

342 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А я вважаю, що дітей не треба рятувати від виховання,а навпаки, треба їх виховувати. Причому так, щоб вони ні сіло ні впало не лізли до інших з парадоксальними питаннями, одкровеннями і проблемами, типу "як батькам можна хотіти, щоб дитина була схожою на них"!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, я розчарована в своєму чоловікові... тому що я його обирала в тому числі як людину інтелігентну і з амбіціями щодо інтелектуального виховання майбутніх дітей. Натомість я маю поряд людину інертну і ліниву, яка витрачає свій час в основному на компютерні ігри замість того, щоб разом зі мною намагатися показати дитині світ - взагалі, на поїзді дитину завжди возила я, він же був з нами тільки один раз з усіх поїздок, причому то був єдиний в наших з малим біографіях СВ, губа ж не дура! А замість того, щоб приділити дитині окрему хвильку, легше ж включити фоном футбольні матчі бозна-яких сто-перших ліг і з розумним виглядом коментувати їх на рівні віртуального симулятора!А я, значить маю дивитися на все це і тихо пишатися...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, якщо "як у мене", то візьміть на довічне утримання маразматичного дідуся+ за успадкування житла. 8 років годуйте, одягайте, прибирайте, лікуйте, виносьте горщики, терпіть глум і збиткування, ховайте. Тоді судіться з "спадкоємцями". Якщо виграєте - квартира ваша, ні - буде ще один привід поскиглити:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хорошо сказали!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ваш-то, т-т-т, живой-здоровый? Доволен ли сын, что съездил в эту поездку? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а у вас есть возможность родителям того мальчика сообщить об инциденте? ребенка-то надо в больницу на обследование я вас прошу, не поленитесь, помогите малышу - он ведь не виноват в безответственности взрослых
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вотэта Вы завернули последний абзац-предложение))))) Упражняетесь?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Гыыы... я тоже раза три перечитывала :) но красиво! [+sign]Ни стыда, ни совести... ничего лишнего.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1(-) .[+sign]Оптимист изучает английский язык, пессимист - китайский, а реалист - автомат Калашникова.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Поэтому до определенного возраста на все соревнования мы ребенка возили и возим сами, на место сбора в другом городе доставляем, оттуда забираем. Нам так спокойней.[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я тоже раза три почитала )))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

прошла с первого чтения!Уметь надо [+sign]Что бы вы без меня делали ...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

плюсанусь [+sign]Извиниться - лучший способ оставить за собой последнее слово.Пути Админа неисповедимы... (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы поняли, что Вы из фангруппы Семелены)) Я вот тоже давно-давно ее читаю - но ее неординарный способ выражать свои мысли меня удивлять не перестает)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Немає, там весь час перерозподіляються групи і нас перекидають від одного тренера до іншого. І я там майже нікого не знаю і ні з ким не спілкуюся поза межами ДЮСШ: єдина мамочка, з якою більш-менш роззнайомилася, схоже, забрала дитину зі спортшколи. Але гадаю, що батьки того хлопчика мали б спитати у тренера. Мій сказав, що малий все-таки при них розказував тренеру про свої падіння, тож мав би розказати потім і батькам. Будь-що, за кілька днів будуть тренування, і я спитаю в свого, як там той хлопчик.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение