Чим далі в ліс ... просто вже не маю слів, щоб навіть сформулювати і упорядкувати питання.

342 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Чим далі в ліс ... просто вже не маю слів, щоб навіть сформулювати і упорядкувати питання. Зміст попередніх моїх тем: чоловік з літа звинувачує у пропажі грошей з сімейної каси і під цим приводом несе з/п зберігати свекрусі; я перестаю бути домогосподаркою і вже три тижні хожу на роботу, зі скандалами вмовивши свою маму сидіти з дитиною під час хвороби, а свекруху - тримати дитину в себе півгодини після групи подовженого дня. Наступний етап. Дитині, 9 років, місяць тому запропонували їхати на канікулах з групою ДЮСШ в інше місто на спортивні змагання. Я поговорила з тренером і попросила, щоб дитина пропустила цю поїздку і, - можливо, - їхала вже настуного разу (чесно кажучи, я взагалі проти того, щоб дитина серйозно присвячувала себе спорту). Того ж дня, але пізніше, до тренера підійшов мій чоловік і пообіцяв, що дитина поїде, пообіцяв принести гроші на поїздку ("для довідки": в сумі двох моїх зарплат на моїй новій роботі). З тих пір дитина хворіла вже двічі: перший раз піднялася температура під 39 досі незрозуміло від чого, а ще через два тижні почалися якісь досі невизначені проблеми з ЖКТ, також з високою температурою. Дитина ще навіть не вийшла в школу. Але вчора чоловік пішов і віддав тренеру гроші на поїздку, хоча моєї згоди не отримував. Приходить з т.зв. "батьківських зборів"... Діти поїдуть плацкартом. Три супроводжуючі на більш ніж двадцять дітей.В мене це просто не вкладається в голові - ні те, що можна відпустити дитину отак зразу після хвороби, ні те, щоб вона сама тягала за собою свої речі. Дитина зазвичай сильно пітніє і вночі, і після тренувань. Осінь, поїзд. Девятирічні діти - і верхні боковушки...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой. Подпишусь и буду молчать. Спасибо за тему!!! [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я вас и понимаю и не понимаю :( А ребенок хочет ехать? [+sign]У меня в голове такой водевиль, аж мерси![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Налила пивка собі і буду читати)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зі слів моєї мами, він сподівався, що з чоловіком разом він і поїде :/ Виходить, він тільки сьогодні взнав, що його папа з ним не їде і їхати не може (й не зміг би при всьому бажанні)...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сестра! И я с "Авторским" под селедочку норвежскую))) С фисташками [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну що ж, прояви цинізму у наш час не рідкість.... .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ах! [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ничего с ним страшного не случиться...я своего в лагерь первый раз летом отпралвяла, думала с ума сойду...а оказалось, что кроме меня никто не переживает...вам же надо его когда нибудь от себя отрывать (мальчика)...а вот с мужем...что то у вас не клеится :([+sign]У меня в голове такой водевиль, аж мерси![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, світ очей моїх, а ти можеш мене зараз набрати? Є справа :) Автор, соррі за офф. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в чьей квартире живете? [+sign]Что бы вы без меня делали ...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Решайте проблемы в отношениях с мужем. Именно здесь собака порылась() [+sign]Сколько шуму, сколько деловых людей! Сколько планов на будущее у двадцатилетней молодежи!Как мало времени для любви! (Барнав)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я бы при таких условиях ребенка либо не отпустила бы, либо ехала бы с ним. [+sign]Без кота и жизнь не та...)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

яке питання?? у меня тоже ребенок часто болеет, ходит на плаванье (спорт) и я бы пошла и забрала деньги, мужа бы послала если б начал выступать. если бы деньги забрать не удалось, просто не пустила бы ребенка.нет, если б сын сам ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ хотел и умолял поехать, я бы может бы и согласилась на эту поездку, но это в крайнем случае. и то, смотрела бы по ребенку, независимо от такого папы, как ваш. [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Автор, от чесно, прочитала... геть не зрозуміла, чим ми можему вам тут допомогти? Невже ви не розумієте, що все, що ми можемо порадити - це налагодити поважне ставлення один до одного в подружжі. Наприклад, завдяки переговорам. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

малышне отдадут нижние полки, на осенних еще не так холодно ....поездки сближают детей..и вообще не волнуйтесь, а куда едут дети и чем занимаются?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чоловіка. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хороший вопрос) [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+ позвоните тренеру а лучше напишите заявление, что если нет медицинской страховки, заявления от обоих родителей на поездку то он, тренер, будет иметь не просто большие, а БОЛЬШИЕ ПРОБЛЕМЫ[+sign]Что бы вы без меня делали ...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а у вас есть куда уйти? [+sign]У меня в голове такой водевиль, аж мерси![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В плацкарте есть еще третьи полки сверху, автор, к сведению [+sign]Заведите себе собственное мнение. Оно тяжело в уходе, требовательно, но это того стоит...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ребенок у отца прописан? [+sign]Что бы вы без меня делали ...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

боже, а тренера зачем впутывать в семейные разборки? [+sign]У меня в голове такой водевиль, аж мерси![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну туда детей не положат [+sign]У меня в голове такой водевиль, аж мерси![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скорее всего вопрос в том что муж не уважает жену, не любит и всячески пытается нас большое количество в собственную тарелку. Только автор почему-то его жалеет и не выполняет инструкции [+sign]Что бы вы без меня делали ...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение