Хто дивився вчора "Про життя" по Інтеру?

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хто дивився вчора "Про життя" по Інтеру? Ви не знаєте, звідки беруться всі ці брехливі безсовісні люди, які стверджують, що 2600 грн. на місяць на двох людей (по темі програми ще й з особливими потребами) -це для Києва "дуже непогані гроші"? І навіщо вони лізуть робити програми на телебаченні? :) Невже їх туди заманили сумою в 2700?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не дивилася, але однозначно - теоретики на такі теми ведуть бесіди и[+sign]Зроби сьогодні те, що маєш зробити завтра[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

- Не читайте по утрам советских газет! - Так других же нет.- Ну, вот никаких и не читайте![+sign]экс_МАШКАНам ли, брошенным в пространстве,Обреченным умереть,О прекрасном постоянствеИ о верности жалеть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А слабО на троих со съемной квартирой? :) [+sign]Все мы преданы... кому-то или кем-то...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это ж сколько квартира стоит, что хватате 2600 на аренду и на жизнь?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я розумію, що гроші взагалі поганими не бувають, всім подобаються і при цьому не пахнуть :) але треба розуміти, що за такі гроші можна створювати хіба що ілюзію достойного життя - на певну публіку, іноді. А не насправді жити естетично, якісно і достойно...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та яка різниця, чи "читати", чи ні. це явище глобальне - приходиш на роботу, а там такі самі доведені злиднями до ручки, до крайньої жорстокості люди, які причини своїх нещасть шукають в ще менш... "успішних", якщо так можна висловитися, ніж вони.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а последние два года с дочкой вдвоем жила на такую сумму и вполне справлялась.Не знаю,что вы считаете достойной жизнью и что такое "жить эстетично"... Трудно было -это да, однако не смертельно.[+sign]Без кота и жизнь не та...)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если не тратить деньги на одежду, а только на питание и квартплату, то прожить можно, хоть и хорошей жизнью это не назвать Но я не поверю, что зимой можно прожить на эти деньги. У меня только отопление гривен 650-700.Разве что, на сэконде одеваться...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах