Шютки юмора (на укр))))

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Шютки юмора (на укр)))) Брутальний пожежник стояв і дивився. Банк горить, кредит гаситься.Дитинство - це коли ви з пацанами всі в колготках, але не педики.У суді:- Сподіваюся ви знаєте що вас чекає за дачу неправдивих свідчень? - Та, обіцяли BMWОт бувають же такі жінки, ти їй довірився, переспав з нею, а вона обманула і борщу не зварила!Рецепт для лисих: намастити голову медом, почекати три дні, потім сильно хлопнути в долоні - мухи полетять, а лапки залишаться.Один дуже злий хлопчик при падінні зірки загадував щоб впала ще одна зірка. І за вихідні знищив цілу галактику...Сантехнік Петрович переконав свою сусідку-блондинку, що без відеокамери в душі не буде гарячої води.- Що везете? Зброя, наркотики є?- Зараз подивлюсь, мене просто мама збирала...Зорепад. Зять із тещею загадують бажання. Зять загадав. А теща невстигла...

Поделиться сообщением

Опубликовано:

)))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Рецепт для лисих)))))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

о! я знищувала галактику у неділю))))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

и от меня (трохи зло)+ У метро:-Жіночко, це не ваш пакет?-АЛАХ АКБАР!

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Про борщ понравилось :) [+sign]Жена с чёрным поясом по каратэ - это: крепкая семья, воспитанные дети, вежливая свекровь, верный и заботливый муж...[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

рецепт для лисих )))) [+sign]"- Мама, радуйся жизни, у тебя дети есть! " (с)птаха.киев.уa[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

"мене просто мама збирала"))))))))) український отвєт єврейському Моні, який не знає, чи він їсти хоче, чи замерз)))))))

Поделиться сообщением

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас