загубила вірш Б-І Антонича! Хто має, поділіться

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

загубила вірш Б-І Антонича! Хто має, поділіться я його в 10 чи в 11 класі розказувала на конкурсі - тож він має бути у хрестоматії за ці класи.Богдан-Ігор Антонич(назви не згадаю, лише загальні риси):поет каже то віршованими рядками, то прозоюописує село і своїх рідних у ньомуще там була цитата "Загони золотавих цибулин Навколішки під ліжком партизанять"І щось про колоратурне сопрано курки - на самому початку.Я ж тепер не засну, якщо не знайдуА гугль такого не знає.Поможіть, хто чим може!!! :)(я не матиму змоги часто сюди навідуватись, але на тему підписуюсь. Дякую наперед!)[+sign]Ни в коем случае не предавайся нескончаемой скорби над своим грехом. Барахтанье в дерьме -- не лучший способ очищения.(О. Хаксли, "О дивный, новый мир")Перш ніж писати гнівний коментар, зробіть 10 присідань або 5 пресів[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такую ссылку с его произведениями находили?+ http://virchi.narod.ru/poeziya/antonich-zmist.htm[+sign]Иногда …так хочется… сказать матом... съездить… кому-нибудь по роже… и …пойти забухать… Но… нельзя!… Я.. же леди! ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я знайшла цитати з цього вірша, але посилання на Драча. Тут колоратурне сопрано леггорки зветься сокорінням білої курки – залицяється до галагана, та ще й Бах...і Загони золотавих цибулин навлежачки під ліжком партизанять. У підручнику Глазової теж посилання на Івана Драча.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я, правда, строчек, что Вы привели не нашла пока, но может не точная цитата... [+sign]Иногда …так хочется… сказать матом... съездить… кому-нибудь по роже… и …пойти забухать… Но… нельзя!… Я.. же леди! ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, це щось із поезії Драча
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Точно! Це Іван Драч. Але тексту все одно в інтернетах нема дайте, дайте текст, будь ласочка :)[+sign]Ни в коем случае не предавайся нескончаемой скорби над своим грехом. Барахтанье в дерьме -- не лучший способ очищения.(О. Хаксли, "О дивный, новый мир")Перш ніж писати гнівний коментар, зробіть 10 присідань або 5 пресів[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я нашла, сейчас отсканирую из книжки [+sign]Иногда …так хочется… сказать матом... съездить… кому-нибудь по роже… и …пойти забухать… Но… нельзя!… Я.. же леди! ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Когда google не сможет - библиотека поможет))))))))))) [+sign]Иногда …так хочется… сказать матом... съездить… кому-нибудь по роже… и …пойти забухать… Но… нельзя!… Я.. же леди! ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ууух! Дякую-дякую-дякую врятували мою емпатичну душу - досі штиркає аж до самісінького дна :)все, піду в книгарню купувати збірку Драча.А цей поставлю собі в жж, аби не згубився більше :)Дякую ще раз![+sign]Ни в коем случае не предавайся нескончаемой скорби над своим грехом. Барахтанье в дерьме -- не лучший способ очищения.(О. Хаксли, "О дивный, новый мир")Перш ніж писати гнівний коментар, зробіть 10 присідань або 5 пресів[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не за что)))) [+sign]Иногда …так хочется… сказать матом... съездить… кому-нибудь по роже… и …пойти забухать… Но… нельзя!… Я.. же леди! ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах