Смотрите какая вакансия (декретчицы, велкам!)

23 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Смотрите какая вакансия (декретчицы, велкам!) вакансия от 12.04.2012Фінансовий аналітикКомпания:КиївстарВсе вакансии этой компанииЭл. почта: отправить резюме Регион:КиевВид занятости:полная занятостьТребования к соискателюопыт работы от 2 летвысшее образованиеОписание вакансииДектретна посада.Загальна мета посади.Надання методичної та консультаційної підтримки співробітникам маркетингової дирекції в процесі підготовки бюджету і прогнозів, а також у ході контролю та аналізу виконання бюджетів. Основні функціональні обов’язки:розробляє та узгоджує формати бюджетів/ прогнозів маркетингової дирекції, здійснює описи процесів прогнозування та методик розрахунку показників, надає пропозиції щодо відкриття нових або зміни бюджетних статей у відповідності з вимогами до звітності;організовує збір, обробляє, аналізує та пропонує коригування планових даних маркетингової дирекції по доходам, прямим та маркетинговим витратам, а також статистичним показникам на консолідованому рівні, узгоджує прогноз/ бюджет маркетингової дирекції з затвердженими цілями верхнього рівня;консультує співробітників маркетингової дирекції при підготовці консолідованого прогнозу/бюджету дирекції та оцінці фактичних даних щодо визнання доходів та витрат, наповнення статей тощо;формує та аналізує дані по доходам, прямим та маркетинговим витратам, а також статистичним показникам за звітний період для цілей внутрішньої (всередині Компанії) та внутрішньої (для групи Вимпелком) управлінської звітності;розробляє та впроваджує методологію розрахунку/розподілення доходів і прямих та маркетингових витрат у необхідних аналітичних розрізах; аналізує та узгоджує дані фінансової звітності та статистичні показники із даними маркетингової дирекції;бере участь у розробці та впровадженні IT систем планування та управлінської звітності (написанні бізнес-вимог, тестуванні, тощо);бере участь у проектах ефективності витрат Компанії;здійснює порівняльний план-факт аналіз (трендовий, факторний ) по маркетингової дирекції та готує інформацію по відхиленням від бюджету/ прогнозу на рівні детальних бюджетних статей (згідно з затвердженим форматом та графіком звітності). Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:вища економічна освіта;досвід роботи з підготовки бюджетів та прогнозів, з фінансового аналізу не менше 3 років;знання управлінського обліку, українського бухгалтерського обліку та обліку за МСФО;мови: українська, російська, англійська - вільне володіння, фінансова лексика;Excel MS – професійний рівень, інші програми Microsoft Office – впевнений користувач.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И скажите, я правильно поняла смысл "Декретна посада"что хотят видеть человека в декрете, то есть работа на дому-удаленная?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

декретна посада это не для декретчиц, это человек ушел в декрет и вернется. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нет, скорее всего, человек, работавший на этой должности, в декрете:)))) я так думаю:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нет! Это Вам намекают, что вакансия - временная, вместо дамы-декретчицы Там же написано: полная занятость.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вот засада, а я уже обрадовалась Думаю какая контора хорошая, заботится о таком слое трудоспособного населения, как декретчицы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы будете работать пока не выйдет из декрета основной работник [+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

))))))))))) они-то может и заботятся, но о тех, кто у них уже поработал и ушел в декрет. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Полная занятость не обязательно в офисе Знаю работников, которые на полной занятости но в силу профессии в офисе не сидят, а в полях
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне кажется что не правильно. Скорее всего сотрудница уходит в декрет и берут вместо нее замену + С условием что вы уйдете после ее выхода из декрета.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В любом случае, приятно что это сразу оговаривается
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А если посада и зарплата хорошая, то скорее всего, сотрудница там долго не засидится :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да, то я желаемое за действительное выдать хотела
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы соответствуете всем их требованиям и такая наивная? не верю! если есть стаж работы 3 года - то должны знать что такое декретная посада
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну да. Она, видимо, предупредила, что вернется 100% и в скором будущем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Имхо, никакой связи Если я хороша в одном, в своем, это не означает что я должна знать трудовое право, причем досконально.И еще, в слова каждый вкладывает свой смысл, а я да, сходу приняла желаемое за действительное
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если есть все, что заявлено в требованиях, то декретная эта должность или нет - второстепенно))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ви собі думали, що все пеерлічене можна робити вдома в декреті??? особливо стосовно ІТ, бюджетів та консалтингу маркетинг-дирекції? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Почему ВСЕ? я занималась многим из описанного в вакансии, имея на руках маленького ребенка, который часто болел, так что львиную долю делала дома и ниче.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И кстати, с айти не связана но на своем прежнем месте сама разработала программу и по моей разработке мне программист ее написал. Я ему описала какие есть данные, что хочу и в какой форме получить в итоге - проблем никаких
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бере участь у розробці та впровадженні IT систем планування та управлінської звітності (написанні бізнес-вимог, тестуванні, тощо) + я собі слабо уявляю тестування ІТ-систем планування і звітності вдома:) ну може, ви десь так працювали, не буду сперечатись
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сотрудник в декрете на ее место ищут временно человека - вот что означает декретна посада
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение