но что же дєлать, єесли не іграєт моя пластинка в твоем сердце?

49 сообщений в этой теме

Опубликовано:

но что же дєлать, єесли не іграєт моя пластинка в твоем сердце? Дєвушки, я не пісатель, я чітатель, але тут шось на душі таке, шо хочеться написати.Мій чоловік мене кріпко поважає. навіть любить. Я гарненька, розумна і с хорошим почуттям гумору. Плюс в нас двоє спільних малюків, двойняшки, скоро їм по 2 рочки. А в чоловіка мого криза 40 років і нове кохання. Тобто до мене в нього дружба, а там десь любов. Кидати мене він не хо, постійно повторює, шо я найкращий друг і він без мене пропаде. Ну, і підозрюю, що його любов не дуже-то й хоче приймати мого закоханого на свою територію. Тобто йти йому нікуди. Жити в коробці з-під домашнього кінотеатру десь під мостом йому некомільфо. Тим більше під час кризи 40. І от ми живем. Моя квартира, плюс я нянчу діток і забезпечую йому побут. Він зрідка грається з дітьми, злегка допомагає по хузяйству і забезпечую матеріально (ну, я декреті, шо поробиш). І рже зараза над моїми жартами. Я взагалі весела і позитивна, він це завджи дуже цінував. І от як обнаружилась в нього ця.... ну, не буду псувати імідж позитивною, тож назву її дама, а не так, як мені хочеться її назвати, так от я коли довідалась, що в нього нове кохання образилась звичайно. І вирішила більше його невеселити. Він взагалі зануда страшенна, завжди чимось незадоволений, всі кругом пі...аси, один він молодець. Так я собі думаю, перестану я його підбадьорювати і веселити, він миттю загрустить и затоскует. А не тут було, моє чортове оструміє пре з мене мало шо не вух. Йому зі мною весело і добре, але в нього на мене не стоїть, пардон, за інтимні деталі. Хоча чому нє в жисть не пойму - висока, стройна, бела, и умом, и всем взяла. Але маємо, шо маємо((((((так от.Скажіть мені, мої рідні - сім"я в такому форматі може існувати? Зараз, мені зрозуміло, що боляче і тяжко. але може пройде пару років, в мене теж образуєтся якась любов, не? Ну, й будемо жити, спільна хата, спільні діти, кохання окремо? Маячня якась, але як по-іншому?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ви б на абзаці разбили, то було б лєхче читать а так за идею - зачот)[+sign]Может характер у человека от того и тяжелый, что золотой[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

йолкиии... бажаю зустріти кльового патефона , + таке чудо на це заслуговує!не зважаючи на те, шо історія сумна - ну страшенно кльово написано![+sign]Мозг состоит на 80% из жидкости , и мало того, что она тормозная , так многим еще конкретно и не долили ...Если личности нет , то и перейти на нее нельзя.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ЧЮ у вас и правда шикарное) вы с ним не пропадете) А по сути - семья может существовать в любом формате, если формат устраивает обоих партнеров. Но готовьте тылы, рано или поздно вы поймете, что заслуживаете достойного мужчины и его любви.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

який афігєнний суржик!!! )) а от в Києві суржик - це ж якесь паскудство, а не суржик.Ви не пропадете, це точно!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+1, за достойного)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а Вам он нужен? там, за горизонтом? такие женщины редкость, огромная...никуда он и не собирался уходить..а такие семьи есть чего уж [+sign]Ёлка желаний для Антона[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Грустная история глазами оптимиста)+ А по теме - у меня создалось впечатление, что вы не готовы к войне и не хотите совершать резких движений.Поэтому - живите как живется...Брак, основанный на дружбе - не самый плохой вариант...Для меня, по крайней мере...Буйство чувств - не всем подходит...Может, муж ваш перебесится, может вы кого-то повстречаете, кто компенсирует вам недостающие эмоции, а может обоюдно решите расстаться...Все может быть...Загадывать - смешить Бога...Резко и основательно рвать нужно тогда, когда больше ничего нет и совместное будущее кажется кошмаром...А вас, по-моему, не так...Живите...Смеясь...[+sign]Проснулась утром, лежу... Жду пока мама завтрак сделает... И тут понимаю, что мама - это я...[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а нашо воно ото вам треба??? Шліть його подальше, бо така жіночка, а терпить якеся чмо...Дітки є, хата є, ЧЮ - пречудове, на жизнь заробите. Чумадани в руки - і в сад, до коханої. Проблєми індєйцев шеріфа не валнують!!!А якщо серйозно, то Ви не пропадете. Я б не терпіла зраду.[+sign]женская логика - это полный пипец мужской психике[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

питаннячка+ вам є куди повернутися з декрету?зможете самостійно забезпечувати себе та дітей?є підстраховка (бабуся, сусідка, подружка, няня)?як саме ви дізналися про його лябов?як він собі бачить ваше і його майбутнє?ви з ним проговорювали цю історію, чи це виключно догадки-недомовки?ви хочете його повернути в сім"ю?він вам ще потрібен глобально?ви зможете йому пробачити, якщо він осознає і покається, ггг?можете мені не відповідати, якщо не хоцця, головне для себе визначіться[+sign]Служити собі спочатку солодко-солодко, а потім гірко-гірко.Служити іншим спочатку гірко-гірко, а потім солодко-солодко.(с) Л.Дереш[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

"не іграєт моя пластинка в твоем сердце?" помєняйтє патєфон) + живіть як живеться, вийдете на роботу, тоді він Вам за все заплатить.рєдіска.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

сім"я може існувати в будь-якому форматі, якщо тільки цей формат підходить ВСІМ членам сім"ї:))) .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

В нього може вже взагали не стоить, а то на новизну та екзотику приподнявся? А по сути, ЧЮ и "хорошо рядом с человеком" важнее всего. Он будет с вами, это он попрыгать в гречку на старости лет надумал. И вам он еще в хозяйстве пригодится....муж важный девайсик в доме.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Спасибо за чудный суржик!) я уже Вас люблю)))все будет хорошо! у позитивных, веселых людей все обязательно будет хорошо! Если Вас не особо напрягают такие отношения, живите пока дальше.если Вы еще и шутите, зная, что у него есть ДАМА, на стороне то не так все грустно, значит)[+sign]Сегодня утром пока красилась,5 раз в обморок падала от своей красоты.«Счастье — как здоровье: когда оно на лицо, его не замечаешь» (Булгаков)Каждый сам кует свое счастье. Счастье каждого - его личная КУЙНЯ (цитата из темы Lego)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+ много. гипотетически - я в этом вопросе категорична с другой стороны - читаю, многие терпят, ждут пока перебесится, потом происходит возвращение блудного мужа, жены прощают и живут себе счастливо дальше...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Если соберетесь долго жить в таком формате (а это вполне возможно, учитывая занудство Вашего благоверного), попросите зайти в тему Ольгу0756. И пообщайтесь с ней. В данном случае переход на личности вполне оправдан.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

написано весело и остроумно, но на фига он вам нужен? парень классно устроился: вы ему позитив, а у него на вас не с.... Развлекайте меня, а я буду делать что хочу. пусть идёт со своим кризисом к той даме, на которую у него есть аппетит , со всеми последствиями.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та ні, я б не сказала що "терпят" З одного боку, я вільна жінка, і в мене немає моральних обов-язків зберігати вірність і тому подібне. З другого боку, поруч є людина, яка вносить значний фінансовий внесок, бере на себе всі витрати на дитину і на сім=ю і частку витрат на мене, проводить певний час щотижня і відпустку з дитиною, допомагає в роботі по дому, ремонтує, якщо в домі щось зламається і ходить до вихователів і вчителів і до лікарів в поліклініку, коли треба про щось домовлятися (а ті бачать уважного батька і тануть...), веде дитину в кіно і вчить грати в футбол...Та навіть те, що є людина, котра може забрати ввечері дитину з курсів і привезти додому, коли я намагаюся владнати особисте життя - це вже дуже багато. І не бере за це в мене грошей, І не рахує хвилини, і це не чужа дитині людина.Чом би й ні?Коли я знайду когось, хто покохає мене і мою дитину , а головне - з ким я захочу провести принаймі кілька років поруч, ми зупинимо це "співробітництво". Якщо ви мене спитаєте - так, мені було б краще, щоб нічого не мінялось, і ми залишались би традиційною сім=єю, в якій батько і мати кохають одне одного. Але це неможливо. Я довго і дуже серйозно думала, що я виграю, якщо з криками вижену його назавжди. Перелік виявився дуже коротким. Зараз поруч - партнер, який багато в чому підтримує і допомагає. Можу дуже постаратися і зробити з нас ворогів ... але моя вигода в чому?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Забула написати - я не планую знову стати його "жінкою" в повному розумінні цього слова, навіть якщо настане чудо, і він раптом цього захоче - цей етап наших взаємовідносин вже позаду. А партнерство в тому вигляді в якому воно присутнє , на мій погляд, краще ніж відчуття , що я з дитиною зовсім одна, і допомогти немає кому...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а зачем с криками выгонять? ведь есть еще цивилизованный формат прекращения отношений () все, что Вы пишите - о помощи, вполне можно организовать и при раздельном проживаниино, в конце концов, если Вас на данном этапе обоих устраивает именно такой формат - то вай нот?я не смогла бы обитать в одной квартире, зная, что у мужа любовь на стороне - весь мой позитив с острословием иссяк бы мигом. вот такая я собственница, и делиться не умею. и полигамности по отношению к себе не приемлю.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вы просто молодец....удачи вам нужно делать то, что вам выгодно. тем более вы так здраво все пишите. просто мало у кого так получается, относится так спокойно ко всему...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Мода не суржик давно прошла, теперь это, имхо, пошло() ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

автор, что-то как-то не сходится в ваших рассказках в первом посте вы пишете про двойню, тут уже - дытына, в единственном числе...опять статью ваяем?опять же -первый пост написан нарочитым суржиком, далее вы уже пишете на хорошем украинском литературном языке...[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением