У мене прекрасний настрій! :) Переїзд - це, виявляється не так і страшно :)

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

У мене прекрасний настрій! :) Переїзд - це, виявляється не так і страшно :) А ще й переїзд в Новий рік. Прямо відчуваю, як вливається нова енергія. І не так страшно позбавлятися речей, які, як написано в сусідній темі, не є красивими, необхідними або ж кумедними... які зберігались тільки заради того вічного і не зовсім правильного "ПРІГАДІЦЦА..." :))Я щиро кажу "Дякую!" своєму колишньому житлу за все те прекрасне, що пережила тут. І з щирою вдячністю зустрічаю нове. :))І взагалі - просто відчувається приємна легкість і радість. Приємно навіть трохи заморитися. А ще - сонце і сніг! :))) Відчуття прекрасних змін!З Новим роком, друзі!!! :))) Бажаю вам ПРЕКРАСНИХ ЗМІН![+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И Вам всего хорошего, чтобы следующий переезд был как можно быстрее и исключительно в собственную квартиру:) А я наоборот, для меня 2 переезда=одному пожару :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вітаю! Ви ж нібито щойно квартру шукали? швидко знайшли, класно![+sign]У нас в семье строгий патриархат: каждый раз,каждый раз, когда муж осмеливается высказать свое мнение, я с ним соглашаюсь. (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я цю фразу теж сьогодні згадувала :))) Але настрій все одно - гарний. Дякую вам за побажання - сподіваюсь, саме так і буде! :))Всього вам найкращого в новому році! :)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую!! :) Ні, ми не шукали для себе. Ми шукали "передати в хороші руки" ту де жили :) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, це моя "дэвіч"я пам"ять " В будь-якому разі - рада за Вас, це так класно, і почуття свободи, після "ліньки " непотребом :)[+sign]У нас в семье строгий патриархат: каждый раз,каждый раз, когда муж осмеливается высказать свое мнение, я с ним соглашаюсь. (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як влучно сказано: "почіття свободи після "ліньки" непотребом"!!! :))) В меморіз потягнула :) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, що поділились добрими емоціями! :))) Щіра посмішка і всі слова десь по куткам порозбігалися, не можу висловитись )))Приміть мої привітання и щіре побажання всього найкращого в нової оселі )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже-дуже дякую вам! :))) І прекрасно розумію і відчуваю вашу посмішку, тому що знаю, як це приємно - радіти за іших! Пи.Си. Якщо дозволите, маякну вам в лічку. Це стосується де-якої навколофорумської справи. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Звичайно, маякніть будь-ласка :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и мы сегодня начали переезд:)Поздравляю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! І вам радості і щастя, нвоих звершень і спокою у вашому новому житлі! :))) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мои поздравления. я знала что вы во всем найдете положительные стороны :) ..[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еля, дякую! :) Дякую за те, що такої думки про мене. І, головне, я вірю - це правда! Щастя і достатку вам і вашим хлопчикам (великим і малим:) ))) в Новому році! [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поздравляю! Как в таких случаях говорила моя бабушка: " З цього та в краще!"[+sign]Жизнь слишком коротка, чтобы, делая какие-то вещи, делать их плохо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, який класний вислів і посил! :))) Мудрість наших бабуль - це кладязь, який нам допомогає живильною енергією! Дякую!!! [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах