А как работается в Лиге журналистам

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А как работается в Лиге журналистам Собственно, все. Как работается журналистам, редакторам и прочему творческому люду в Лиге? Какие там вкусняшки-завлекашки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да нет вкусняшек там а об их проделках узнайте в инете. встречаются в некоторых списках черных работодателей
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да вы что?! А так все красиво описано - и соцпакет, и отпуск...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не знаю, що там вам пишуть злобні аноніми, я - добрий:) я там працювала кілька років томуна той час (не знаю, як зараз) там було так:стабільна зарплатаоплачувана відпустка 24 днінеоплачувана - при потребі - 14 днів на рік (за свій рахунок)14 днів на рік оплачуваних лікарняних (решта - по білій частині ЗП)профсоюзні путівки, соцстрахівські подарункиноворічний корпоратив і літній виїзд для всіхбезкоштовні обіди (салат, друга страва, гарнір), за додаткові гроші можна було докупити першу страву, а також хороший вибір страв в буфеті (бутерброди, тортики, коктейлі, солодощі)дуже приємний був колектив (в компанії працювало десь людей 400, але всі з усіма віталися в ліфті, їдальні, кругом)що напружувало мене особисто - вхід по турнікетах, і відповідно фіксувалися всі запізнення, і потім ці звіти приходили начальствусама робота дуже залежить від безпосереднього керівника. в основному там люди в мій час були приємні іадекватні. багато з них працюють і досі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

допишу на Лізі журналісти ніколи не стикалися (принаймні, раніше) з проблемами заказух або цензури. Інформація має бути перевірена, достовірна, за яку компанія відповідає. А що там за чорні списки і за які гріхи - цікаво дізнатися. Списки в студію! а без докузів це все пустозвонство
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах