А є хтось з Херсону? Мені треба купити річ, яка є тільки в Херсоні, за мат. винагороду.

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А є хтось з Херсону? Мені треба купити річ, яка є тільки в Херсоні, за мат. винагороду. По суті: В Україні є тільки одна монета, і вона мені дуже потрібна в якості весільного подарунка братові. Залишилась ця монета тільки в Херсоні. Мені потрібно, щоб хтось купив її і переслав мені. За цю послугу і витрачений час готова заплатити (аванс можу кинути на мобільний ), ну і пересилка за мій рахунок, звичайно. Була б дуже вдячна!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ухтышка! я прям заинтригована что ж это за монета такая. я сама из Херсона - никогда о подобном не слышала по теме не помогу, сорри. живу сейчас в Киеве. ну хоть тему подниму
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

планую перебувати в Херсоні 5-7 січня в Херсоні Якщо підвезуть - готова Вам допомогти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую дуже! Спробую знайти когось із Херсону, щоб купили та підвезли. А ви там проїздом?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А може у Вас там родичі залишилися чи порядні знайомі, яким потрібен додатковий заробіток?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже дякую всім, хто відгукнувся! На жаль, я не встигла... Хотіла купити срібний зливок "Віра, Надія, Любов та Софія ", але сьогодні його хтось вже забрав...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах