Можно ли стать на учет в ЦЗ, если уволилась по собств.желанию?

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Можно ли стать на учет в ЦЗ, если уволилась по собств.желанию? вопрос.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да. вопрос только в размере пособия Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи або працевлаштовуватися самостійно.Реєстрації в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, підлягають усі незайняті громадяни, які звернулися до служби зайнятості за сприянням у пошуку роботи та виявили бажання зареєструватись у службі незалежно від причини звільнення з підприємства, установи, організації.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можно кончно просто выплаты не сразу и не так долго как по другим статьям
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а можно ещё вопрос про свид-во об обязат.гос. страховании теребуется для постановки на учет. А такой зеленой карточки у меня нет и не было никогда. Где ее брать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Послушаю...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Вы не авторизованы. Если у вас есть аккаунт, пожалуйста, войдите.