Дiвчата, може то такий мій вік вже, але я відчула, що мені стали подобатися американські чоловіки.

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дiвчата, може то такий мій вік вже, але я відчула, що мені стали подобатися американські чоловіки. Якісь вони самовпевнені, веселі, завжди з ними легко спілкуватися. Не можу не співставляти постійно, яка велика різниця у ставленні до жінок. З іншого боку - дівчата, які вийшли заміж за колишніх наших або американців - дуже своєрідні. Може мені просто не пощастило, але я зустрічала лише таких, які все знають і дуже високо себе "цінують". Маю на увазі понти. Тут це сприймається якось дивно. Ще мене дуже, дуже ображає завелика кількість сайтів із фотками українських дівчат, наче для розпродажу. Сумно. Може сумбурно, але якась така думка мене турбує. ПС Пишу з Америки )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Привет и пока, пойду спать к своему украинскому мужу:)) Так и не поняла, что вы хотите обсудить:) [+sign]Подлинное искусство конструктивного диалога заключается в том, чтобы собеседник самостоятельно принял решение отправиться на йух...)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та нічого не хочу, просто думки. Правильно, до українського краще ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и чем они лучше? примеры..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

общалась до замужества...ИМХО-они тупее...не вплане умственной деятельности, а восприятия нас, украинок с нашими понтами....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вы давно с ними в тесном контакте? насчет наших девочек- да, им повезло-американцам, что они обратили на них внимание, на американцев то бищь. Должен быть мощный стимул заехать так далеко, если есть море европейцев, и по менталитету ближе, и такие же весёлые, поверьте)))) к американцам отношусь скептически, не поддержу никак.[+sign]Идеального мужчину можно только родить самой.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как мне сказал австралиец один, работа которого-ездить по всему миру для заключения контрактов на мой вопос какая страна ему не понравилась , он ответил "Я не люблю Америку- потому что в ней полно американцев")))[+sign]Идеального мужчину можно только родить самой.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне тоже нравятся) не до фанатизма, конечно, но в сравнении с нашими разница очевидна. Я пишу только о тех, с кем общалась - не за всю Америку ессно, возможно мне так везло. Хотя, подруги, живущие там подтверждают, что подавляющее большиство такие же. Они воспринимают тебя как личность, не комплексуют, искренне интересуются тобой и звонят узнать как дела, не задумываясь о том, что подумает рядом сидящий коллега. Им за радость встретить тебя с работы, приготовить ужин, помыть посуду. И это не из-под палки и вынужденно. Они не боятся показаться слабыми и уязвимыми, гордятся своими женами. Этого не передать словами, это надо чувствовать. Я бы сказала, что они более независимы от общественных оценок и не бояться действовать импульсивно.Меня первое время раздражали их уси-пуси. С непривычки это кажется каким-то ненастоящим и пластмассовым. Но фишка в том, что у них это от души. Пример просили. Жена не работает, на ней домашние дела и дети. Муж приходит с работы, и после нежных привествий, идет накрывать на стол. После ужина сто раз спасибо скажет, похвалит салатик типа Цезарь, уберет со стола все, и принесет мороженое. Весь ужин жене комплименты, не стесняясь посторонних за столом. У них это нормально и не вызывает шока. Я знаю только одну подобную пару у нас, и все знакомые считают мужа подкаблучником и называют бабой.Для многих славянских мужчин женщина стоит ступенью ниже, та кто будет в тени, кого можно обсудить за пивом с друзьями, кто никогда не будет хотя бы на уровне его друзей, его мамы, его самого.Печально, но это так.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вау! Оказывается, у меня муж - американец))))))) [+sign]- Думаете, вам там будет хорошо? Знаете, как говорится, хорошо там, где нас нет!- Вот-вот! Я и еду туда, где вас нет!:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть девочка знакомая,которая таки вышла за американца, прожила с ним немного на берегу Тихого океана в таааком доме))), развелась, поездила по миру, в итоге вышла за турка (в Турции),кот.намного ее старше, родила ему сына.. Про американца говорила:и красивый,и умный,и не бедный,и очень хорошо к ней относился -а от шота не то... [+sign]Она очень долго училась танцевать с жизнью танго, отрабатывая в пустых залах изящную отточенность красивых движений. А потом выяснилось, что жизнь предпочитает тяжелый рок, давно сидит на кокаине и вообще не танцует.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вірю-вірю, буває. але ні, турки - не мій тип, більше до синьооких тягне ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нууу, це правда - американців багато )) кому що. я би до Європи не поїхала, снобізма забагато
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

щодо прикладів. маю дуже добру подругу - вона за нашим розкладом - домогосподарка вона в чоловіка і він в неї - перше кохання, вже вони більше 20 років разом, але якщо би ви побачили - не повірили би, які в них стосунки. А тепер ближче до теми - чоловік телефонує їй постійно і каже, що він дуже щасливий, що саме вона його дружина. Цікаво, якщо на мене. Доречі - подарунки і все таке її абсолютно не цікавить, всі речі вона купляє незалежно від чоловіка, а бюджет вони розподіляють із великим глуздом, розуміючи, що краще добре погуляти на Новий Рік всією родиною, ніж козиряти модною тачкою. Тачка - то взагалі не дуже великий козир, найбільш за все чоловіки цінують гарну дружину і залюбки похваляються саме своєю родиною.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то так здається, вони дуже вдалі брехуни, самі знаєте про американську щиру посмішку ) а в дівчаток тут є понтів і побільше, але вони дуже емансиповані, на своїй хвилі, так би мовити. Найбільше, це доньки реально багатих батьків, або просто талановиті красуні. А простим американцям залишаються такі ж емансиповані, але далеко не красуні )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не кажу хто краще, кажу, що особисто мені стали подобатися чомусь. Хоча я ніколи не мала такого бажання - мати іноземця-чоловіка, бо це важко для дітей, як на мене. А для мене діти - головне. Але це таке... Щодо того чому потягнуло - веселі завжди, надійні якісь на вигляд, зрісту немалого, і якась в них сила є. Ну ось у нас тут багато таких засорокорічних на харлеях, або на лодках великих, або на траках - начебто в них цей американський спіріт (не буду казати ковбойський, бо смішно), але здається, що кожний має десь рушницю, з якою не замешкає пальнути при нагоді. Сила, змішана із почуттям гумору ))) Типу того щось.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це ви про який контакт? бачу, чую, відчуваю. Про наших дівчат - важко їм, але, якщо чоловік кохає - це легко. Але різниця в менталітеті велика, якщо прямо з України - важкувато все оцінити коректно. Знаю такий приклад - жінка приїхала з Києва до американського чоловіка, він має звичайну роботу, на хліб та хату гроші є, але не більше. Вона посиділа дома, все їй дуже не подобалось, а потім пішла на роботу (теж дуже звичайну) і стала щасливою, бо життя її стало нормальним, вона живе, сама себе поважає і каже, що її уявлення про Америку було хибним, а зараз вона все зрозуміла, і відчуває себе щасливою. Ну не можу думку донести вірно, соррі. А ще бачила дівчинку, яка вийшла заміж за хлопця, він дуже намагається, працює, а вона якось не розуміє, що гроші на дереві не ростуть. Мені його шкода, бо він не бачить, що вона його просто використовує, він готовий для неї все віддати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

при розлученні чоловік несе дуже великі фінансові втрати. Може це стимулює довгострокові шлюби. І ще - я ніколи ще не чула від американки - О, мій любий чоловік, він такий ідеальний. Навпаки - мій стюпід хазбенд, і це не образливо якось, вони всі так розмовляють - ніби то чоловіки трошки діти. Типу так, с посмішкою, мен, що з ним поробиш. Я ще дуже люблю спілкуватись із парами, яким вже далеко за... Так вони всі вважають чоловіків неповноцінними. Але це на словах, в родині жінка та чоловік - рівні. Навіть більше - вона може сама красити, приносити щось важке, мити авто, це нормально. Всі роблять винятково лише те, що хочуть. Але вони хочуть, щоби в хаті було затишно та чисто, щоби дружина була щасливою, щоби чоловік мав розваги. Мені таке до вподоби )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах