Може, хто знає, як треба виховувати власну дитину, щоб такого не траплялось?

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Прочитала только часть, ну как минимум нельзя ребёнку покупать квартиру, жильё должно быть оформленно на родителейодно дело когда ребёнок вырос, и у него скажем так есть свой стержень, там уже как распорядится, это его жизнь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, досить неоднозначна ситуація. Сама сьогодні читала і жахалася.Але.. виникає багато але..Де були бабуся-дідусь всі ці три з половиною роки?Чому бити на сполох повинна була зовсім чужа жінка?Чи насправді все так погано з психікою у батька дівчинки?Що є основою для повного порозуміння між батьками Ані?І т.д... Тобто стаття гарна, емоційна, Тут крім всього іншого варто говорити про межу між свободою окремої особистості (батьки дитини) та інтересами недієздатніх осіб..А в цілому - ще один привід поговорти про ювенальну юстицію[+sign]"Я глубоко верую в мудрость Господа Бога. А одним из главных проявлений мудрости является чувство юмора". Иоанна Хмелевская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Просто в нас вже є досить "заяложеною" тема, як вберегти дитину від наркотиків-алкоголю і т.п. хоча і з цим не все однозначно.А от як вберегти від впливів різних сект? Згадати хоча б сумнозвісне Біле братство :(І потрапляють туди не лише підлітки, а й навіть дорослі і начебто адекватні люди
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]Чтобы долго падать, надо подняться высоко (С)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ключевое слово- " начебто"...((( да, на первый взгляд нормальная семья, нормальная мать, отец... а на самом деле?... Никого ни от кого не нужно беречь, нужно учиться любить и понимать своих детей, не более...[+sign]Спешу жить....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коментар автора до статті Mila Iv _ 12.08.2011 19:26І ще - моя думка як фахового філолога: Років 9 тому я прочитала 3 книжки з серії про Анастасію і відчула, що вони "засмоктують" та ведуть "обробку мозку". Моєї волі вистачило на цьому зупинитися, склавши загальне враження про предмет. Тож:Окрім інформації, викладеної в книжках, текст написано так званою РИТМІЧНОЮ ПРОЗОЮ, яка впливає на підсвідомість подібно до ефекту 25-го кадру, справляючи зомбуючий ефект на читачів. Не знаю, які вигоди мають з того автор і команда, але цей рух уже приніс чимало горя. Правда, наш випадок не настільки чисте слідування тій практиці - надто багато мирських та плотських першочергових інтересів має тато дитини, щоб зосередитися на чистоті помислів та на родовому маєтку на природі. Але бажання ізолювати родину від соціуму і створити власний мікросвіт із своїми правилами було безперечним.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах