поржать: Украинские учителя поиздевались над выпускниками и опубликовали "ляпы" из их сочинений:

14 сообщений в этой теме

Опубликовано:

поржать: Украинские учителя поиздевались над выпускниками и опубликовали "ляпы" из их сочинений: Оказывается, что украинских школьников можно смело отправлять на "Юморину", шоу "Смешные люди" и "Камеди клаб". Ведь таких ляпов в сочинениях даже если захочешь, не придумаешь. Милый украинские школьники оказываются настоящими юмористами, как только берут в руки ручку. Учителя Украины опубликовали список самых смешных цитат из сочинений, которые уже бывшие выпускники и нынешние абитуриенты писали на сдаче Внешнего независимого оценивания. Тема для сочинений была для всех общая: "Доказать или опровергнуть мнение. Любые проблемы делают нас лучше"А вот и 30 самых смешных предложений из сочинений школьников:1. Навіть у бактерій та грибків є свої проблеми та бажання їх вирішити. Саме тому ми й існуємо.2. Проблеми нам Господь створив, щоб нам не казалася земля пухом покушали не тільки пряник, ну і кнут.3.Найбільш розповсюджена проблема – це, звичайно, парламент України.4. Політики як стадо баранів і кожен хоче посісти місце вожака, отож і б’ються, як собаки у дворі.5. Людина, народившись на світ – це вже проблема для батьків.6. Адже коли ми думаємо, ми змушуємо працювати всі розумні органи нашого тіла.7. Хочеться забути все, відкинути, забути, а ще краще кайфанути.8. У школі я пройшла наче 2-у світову війну.9. Шановні перевіряючі, поставте мені добру оцінку, бо батьки мене повісять.10. Я поспорив з другом під параграф з біології, що я його вивчу, але в мене не получілось вивчити половину і розказав другу. Друг сказав, що не треба вчити другу, а я зрозумів, що не треба спорити під те, чого незнаєш.11. Твір, це, на жаль, занадто складне завдання для нашого склеротичного мозоку.12. Настав день 8 березня. У ці дні ми любили ходити по лісу та собирати гриби.13. Це лісне створіння хотіло відчути на собі справжнє кохання.14. У Наталки була проблема нежонатої.15. І за проханням хлопців вона зробила аборт.16. А тепер наша країна процвітає та розвивається на чолі з іншими державами.17. Є таке прислів’я: якщо не любиш свою професію, краще сиди вдома.18. Тіло хоче хавати.19. На превеликий жаль, буду закінчувати з катастрофічною нестачею часу.20. Президент В.Янукович, який вирішує свої проблеми і стає кращим, краще править нашою державою.21. Пузир намагався піймати курку, що втікла від нього, та упав і забив собі печінку, через що у нього виник пузир, який тимчасово треба було оперувати і він пошкодував грошей і помер власною смертю.22. Будь-яка проблема – це можливість стати кращим, у моєму випадку знайти кращого хлопця.23. Наші працівники: педагоги, директор, завуч працюючи з нами, мають уже стільки проблем, що мама дорогая, але вони йдуть далі.24. Я не стадо, я личность, і лідер.25. Всі ми незабаром помремо. Бажаємо успіху.26. Наприклад, моя подруга у сімнадцятирічному віці завагітніла. Банальна ситуація від коханої людини.27. Щастя – мати гарну жінку, горе – мати таке щастя.28. Мойсей вів народ через постелю.29. США суне свої штати куди не потрібно.30. Я вирішив, що якщо не можу вступити де подобається, піду, де добре платять.http://kiev.vgorode.ua/news/12/65508/
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Весело) .[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

блин )))))))))))))Щастя – мати гарну жінку, горе – мати таке щастяпрямо про меня))))))))))[+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали!Когда ни враг, ни друг, души твоей не сможет ранить, когда твои слова услышат все, кто жаждет знать,считай, что ты уже постиг все тайны мирозданья.. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

хех, я чегой-то тоже решила, что это про меня :)))) [+sign]Бороться, искать, найти и перепрятать![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

угу
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

п. 27 порвал на кусочки!!!! зе бест !!! )))))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

РЖУнеМАГУ! СПАСИБО! ...)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) [+sign]\\\" Больше друзей - меньше проблем! \\\" < Залізний Лікар: >[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ага, над собой учителя посмеялись Чему научили - то и получили :-).
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Класс)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+100! [+sign]"Думаете ли Вы, что можете или что не можете, - в обоих случаях Вы правы" Г.ФордЭто я не сердитая. Это я с метлы упала! [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Не, часто тут фроазы - просто правда жизни. "Политики - бараны, что дерутся, как собаки", например :) [+sign]Как уверяют врачи, пятьдесят граммов коньяка за ужином - это не только полезно, но еще и мало.Когда Вам гадит троглодит Ведь что-то им руководит?[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас