Нужна консультация кадровиков госструктур - очень!

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Нужна консультация кадровиков госструктур - очень! Ситуация: Я в декрете до 6 лет. Должность госслужащего. Возвращаться на работу не собираюсь. В сентябре нужно забирать трудовую. Есть какие-то подводные камни которые нужно знать что б эти годы в стаж госслыжбы засчитались или просто в стаж? Или сейчас вообще все не важно и эти годы из трудовой жизни выпадают?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Насколько я знаю, закон о "не вхождении" стажа во время декретного отпуска ещё не вступил в силу. Но могу и ошибаться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, включается+ Стаття 181. Порядок надання відпустки для догляду за дитиною і зарахування її до стажу роботи Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) надаються за заявою жінки або осіб, зазначених у частині сьомій статті 179 цього Кодексу, повністю або частково в межах установленого періоду та оформляються наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати (частини третя та шоста статті 179 цього Кодексу) зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. Час відпусток, зазначених у цій статті, до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, не зараховується.Кодекс законов о труде Украиныhttp://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=5&nreg=322-08
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, пока новый КЗоТ не приняли, декрет в стаж входит [+sign]В колыбельке кроха, Шумно, суматоха, Глазки его-бусинки, Синенькие трусики. Носики-курносики, Ёжиком волосики, Маленький копуша, Это мой Андрюша!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо!! а если я уволюсь не выходя на работу он не потеряется? еще раз вам спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет конечно, чего ж ему теряться) [+sign]В колыбельке кроха, Шумно, суматоха, Глазки его-бусинки, Синенькие трусики. Носики-курносики, Ёжиком волосики, Маленький копуша, Это мой Андрюша!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах