Нехай це, звичайно, буде найбільшою моєю проблемою, але так прикро (((

24 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Нехай це, звичайно, буде найбільшою моєю проблемою, але так прикро ((( Замовили матрас на ліжко ортопедичний. Як чоловік міряв?!! На 10 см меньший (((Щей з замість того, щоб зразу в клійонці поміряти, чоловік каже: "Розрізай, вона брудна". Зателефонувала, пояснила ситуацію, попросила поміняти, а мені кажуть: "Ну ви ж обгортку вже відкрили... От ви б купили його тепер?... " А обгортку відрили трішки... Зараз вже назад впхнула - скотчем заклеїти і все. Тим більш, що вона була вже в них заклеїна. Чоловік відморозився, каже що не буде займатися... Розумію, йому образливо, і він псіханув. Тим паче, що такого роду проколів в нього майже ніколи не буває. 14 днів... типу можна ж поміняти товар. Але упаковка-то порушена (((. Блін, сиджу, п"ю каплі, а вони від прикрощів через очі виходять (((.Це я так... пожалітися... [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лен, звони задрачивай. Нефик капли пить. Настойчивость приносит результаты. [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От я тільки що подумала, що тільки настирливістю взяти можна, причому, як ти і сказала: "задрочувати". А я, дура, так лагідно з ними говорила, типу, це наша провина, не доміряли, може ви все ж погодитеся поміняти... Ех, не додали батьки наглості, коли проект "Олена" втілювали в життя ((([+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оленко, + в четвер, бо в середу я спілкуюся з убоп, пришліть мені копії всього, що у Вас є.я зателефоную їм, і представлюся Вашим адвокатом)щось придумаємо. це який район?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вам попался несговорчивый менеджер, ссылка на статью (+) http://www.financialfamily.ru/index.php?s_id=articles&e_id=503пробуйте еще, заменить на аналогичный товар они обязаны :)[+sign]"Выбери себе дело по душе, и тебе ни дня не придется работать" Конфуций[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Звони, представляйся "Лениной мамой" и начинай доставать))) [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гм...Если упаковку нельзя снять, не воредив, претензии по целостности упаковки они могут себе засунуть.Упаковка должна быть в наличии - есть, все.Плюс тут еще такой момент, важный: матрас делали под заказ или брали готовый?[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))))))))))) О, да! А як ти вгадала, що в мене маман саме може як танк, а не папа? ;) :)) [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В нашей стране обычно именно мамы - танки))) [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, Наталочка, ви.... Та ви знаєте, що я вам хочу казати завжди! :)) Оце ж на те саме ліжечко купляли! От як він міряв, що я зразу сказала, що було написано, що ліжко 2 метри, та й зібране ж вже... ну, невже це так можна було лоханутися?.. Я сама дура - все треба перевіряти самій :))).Замовляли і інет-магазині http://www.matrasi.com.ua/. А везли нам сьогодні ось буквально о 5-й на Лівобережну. Документи всі є, на матрасі всі наклейки, на клійонці теж всі, тільки з торца розріз, щоб дістати (а так майже ціла).Я, з вашої ласки скористаюся вашою допомогою, якщо будуть уперті. Дуже вам дякую![+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Піду читати, дякую! Оце ж якраз і просила, щоб замінили на 10 см більший. А вони - ну.... ви ж упаковку розірвали... [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оце вже писала: тільки з торца розріз, щоб дістати (а так майже ціла). Під замовлення робили - вони виробники. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))) Дякую за підняття настрою :))) [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та пишіть, звичайно) тільки + ж про документи не забудьте.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наталочка, може і не буду вас відволікати :)) - схоже, що чоловік трохи відійшов (дуже на роботу поспішав, псіхував) і з роботи перетелефонував їм. Схоже, що вибрав правильний тон розмови, на відміну від мене :)) (ох і тюхтій я іноді... треба перевиховуватись!). Ніби обіцяли у середу все вирішити. Але як не вирішать - я до вас, якщо можна :). Доки всі є. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчата, дуже всім дякую, ви одразу ж мене заспокоїли і привели в спокійний стан мої емоці. Схоже, що все вирішиться. Дуже дякую вам!! [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мужа перевоспитывать нужно ...Учить внимательно относиться к замерам.... + На его же примере...Можно произвести замеры и несколько раз ошибиться на 10 см (уменьшить)))) [+sign]СТУЧИТЕ!!!! И ВАМ ОТКРОЮТ:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та да! Але це в нього ну, чи не перший прокол. Дуже педантичний. Ну, і на старуху... сама заєш :))) Але вже сказала, що маємо обидва бути більш пильними :)).Кожна наука чогось коштує. Іноді нервів, іноді грошей... [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

упаковка порушена - это логично, главное, что она есть! если бы вы телевизор доставали,вы бы тоже вскрыли упаковку от скотча. Так что пишите официальное письмо и с уведомлением отправляйте им и пометьте, что при неприеме товара взад и незамене на нормальный такое же письмо пойдет в ОЗПП.[+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та якщо не поміняють полюбовно, то, звичайно, будемо йти в наступ. Дякую! Але, ніби пообіцяли поміняти. Подивимось. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Договор на изготовление был? .[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

успехов!) [+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если не напаришь - сбрось размеры)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Завтра, тобто вже сьогодні вирішиться :). Якщо що - маякну. :) [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах