Житомир - полдня

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Житомир - полдня расскажите куда потратить полдня в Житомире.не была ни разу))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Там много остатков от польской шляхты приятель когда-то писал путеводитель по Житомирщине - я прозрела, сколько там, оказывается, есть всего.Гляньте тут:- http://www.castles.com.ua/zhytomyr.html- http://www.castles.com.ua/zytomierz.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня свёкры живут в Житомире там есть музей Космонавтики (но я там не была, но говорят интересно). Больше из достопримечательностей не знаю ничего. Природа там красивая.[+sign]В колыбельке кроха, Шумно, суматоха, Глазки его-бусинки, Синенькие трусики. Носики-курносики, Ёжиком волосики, Маленький копуша, Это мой Андрюша!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якого роду розваги вас цікавлять?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ото и я так - по наслышке знаю сколкьо всего" а в какую сторону идти.. .за ссылки спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Куда идти - вот http://www.castles.com.ua/zhytomyrska.html Там несколько адресов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не дописала я сама житомирянка, тепер в Києві живу, там буваю в гостях у батьків.Недавно відкрила для себе дуже класний басейн. Ціни як для кияк просто смішні, а в спеку приємно.Можете в гідропарк поїхати, чудовий сосновий ліс, річка, позагоряти, погуляти в лісі можна,білок погодувати.Можна в парк-пішохідний бульвар з фонтанами дуже класний, підвісний міст через річку, гарний природній парк для відпочинку.Ну і каруселі є :-)Можете просто містом пройтись в центрі, подивитись камінь в центрі, звідки Житомир починався, поруч є хороший ресторна для обіду, потім просто по вулицях пройтись (Велика Бердичівська-Михайлівська). Я дуже люблю таке.Скажіть, що вам цікаво,щось придумаємо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ще варіанти цікавий музей природи, може, вам сподобається центральний собор, музей космонавтики вже говорили..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

культурні))) шось оглянути, десь перекусити))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ось пішохідний бульвар з фонтанами влаштовує в гідропарк не зможу - діловий костюм, вся фігня)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Музей космонавтики...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тоді так: Парк Гагаріна (це в центрі, орієнтир Старий бульвар) - довгий пішохідний бульвар, фонтани,лавочки, ідете прямо до підвісного мосту, можна на міст зайти-непоганий краєвид), потім від мосту (якщо лицем до парку) направо через сквер до вул Лермонтовської і по ній вверх (там просто для себе можна звернути увагу на особливість приватних будинків, вони мають півокруглі вікна зверху-це чеський квартал колишній), там буде класна водонапірна вежа (її силует на всіх житомирських листівках), по Пушкінській ідете в бік центру, там повз Облраду і міськраду (площа з Корольовим в центрі) потрапляєте на пішохідну Михайльвську. Там є маленький вернісаж (типу Андріївського), купа різних кафе. Щоб швидко перекусити можна в Французьку здобу зайти. Там різні слоєні булочки, десерти, піца,кава. Потім можна по Київській або Великій Бердичівській до площі Соборної (це самий центр), там за Судом сквер з тим самим Каменем. Там же є хороший ресторан Каїр, всі знайомі хвалять, але часто буває заброньоване.А тоді як карта ляже, прогуляєтесь, залежно від часу і настрою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой дякую!!!!! !
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

іще мені скажіть де зупиняються маршрутки я так розумію вони десь в центрі мають кінцеву зупинку - а де?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На площі Перемоги А ця площа з"єднана з майданом Соборним, який є в запропонованому маршруті :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, ще згадала якщо будете в парку гуляти, зайдіть на територію дитячих атракціонів...Там жодного нового "монстра" немає, всі старі відреставровані каруселі, а одна ще дитинства моїх батьків.Не знаю, як кому, а мені це така подорож в дитинство.Нічого там не змінилось, от тільки тепер туди мій син ходить, а не я...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ еще советую на площади зайти в православный собор, и рядом с собором, не далеко от памятника Ленина, Костел, так же советую посмотреть…
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах