Загадывайте желание сегодня

27 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Загадывайте желание сегодня http://kyiv.comments.ua/news/2011/06/15/115733.htmlКияни зможуть помилуватися місячним затемненням і загадати бажанняКиїв.comments.ua / 15.06.2011 11:57Мешканці Києва побачать сьогодні місячне затемнення, причому спостерігати його можна буде 107 хвилин: почнеться воно в 21.20, повне затемнення наступить в 22.22, а пік його, коли Місяць почервоніє, - в 23.20.«Це затемнення буде найдовшим за останні 10 років! Місяць, Сонце і Земля вишикуються в один ряд. Спочатку на Місяці з`явиться невелика плямочка, яка буде рости. У момент повного затемнення Місяць стане темно-червоним», - говорить фахівець з сонячних затемнень, член кореспондент НАНУ головної астрономічної обсерваторії Роман Костик.Щоб гарненько помилуватися рідкісним явищем, варто виїхати із міста у поле, там, де світло не заважатиме. У Києві найзручніші точки - на пагорбах і височинах: наприклад, на оглядових майданчиках у Ботанічному саду та Маріїнському парку. Але, на жаль, синоптики обіцяють хмарність.Біоенергетик Людмила Жукова говорить, що сьогоднішнє місячне затемнення буде страшним. «15-е число у сумі двох цифр дає 6 - це означає, що багато людей перенесуть його дуже тяжко. Особливо флегматики і люди, які чимось пригнічені. Ще затемнення може сильно позначитися на людях, які потерпають від судинних захворювань. Раджу їм не відходити далеко від дому, щоб можна було повернутися, як тільки відчують себе погано», - радить вона.Медики радять метеозалежним і людям з низьким або високим тиском не перепрацьовувати.«У числі 15 «п`ятірка» - лідируюча цифра і стоїть останньою. Це означає, що у цей день потрібно обов`язково просити прощення і прощати інших. У такий день ви обов`язково станете чистими, скинете вантаж зі своїх плечей», - говорить Жукова.А ще, сьогодні небо відкрите для бажань. Щоб вони обов`язково збулися, потрібно дотриматися кількох правил. «По-перше, ваші бажання повинні бути позитивними. Загадувати їх потрібно від душі, а не між ділом. Найкраще приступити до процедури о дев`ятій вечора. Спочатку потрібно очиститися - попросити вибачення і самим пробачити своїх кривдників. Причому у тих, хто робить це щиро, навіть можуть піти сльози - це добре. І тільки потім загадувати бажання: вийти заміж, влаштуватися на роботу, стати красивою, стрункою, щасливою, купити будинок, машину. Причому можна навіть взяти картинку машини або свого ідеалу дивитися на неї і повторювати заповітне бажання. Закінчити все потрібно за 2-3 хвилини до опівночі. І спокійно лягти спати у повній впевненості, що все збудеться», - говорить Жукова.На наступний день після затемнення потрібно віддавати все, що у вас просять. «Вам це обов`язково повернеться сторицею», - говорить астролог Любов Іванова.За матеріалами: «Gazeta.ua». [+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот я бы не стала загадывать желания на затмение загадать, чтобы препятствия, мешающие исполнению желаний, рассеялись - так точнее. Затмение - не новый год :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! Хорошо, что уточнили)) Т.е. лучше загадать желание на разрушение какого-то препятствия?[+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а еще лучше, просто попредставлять, как это препятствие разрушается ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо) () [+sign]Myshka бежала, хвостиком махнула и снесла...Регой пользоваться не научилась, почту принимаю на oksanamyshka (мышкособака) gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

подскажите, а если я хочу, чтобы мужнина любовница от него отстала и семью я сберегла, то что представлять? как она уходит или другого находит или что?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:-) не советую таким образом расправляться с живыми людьми работайте с вашими собственными ограничениями, которое мешают вам жить с мужем в любви и согласии.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да да, загадывайте.. завтра+ будет поздно:)))))[+sign]гадаю на утреннем кофе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо за ответ.. я не хочу "расправляться"... :( я всего лишь хочу, чтобы он вернулся. и нет у нас разногласий. мы до сих пор смеемся над одинаковыми вещами, думаем одинаково... он говорит, что любит меня, но уходит к ней. но это уже оффтоп.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю на счёт желаний, но я вторые сутки на ровном месте теряю равновесие. Все старания собрать себя в кучку - тщетны(. Чтобы такого выпить, что б вернуть себя в норму?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин, вот что делать луннозависимым вообще я 3ю ночь не сплю(([+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отсыпаться авансом) а я вот сплю без задних ног, но с утра не могу поставить себя в вертикальное положение. Словно волны в шторм переступаю, а они меня бросают разные стороны...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

авансом не выйдет физически, ребенок на мне, причем болеющий..[+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уууу..., выздоравливайте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо) [+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конечно пива! :) [+sign]гадаю на утреннем кофе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отсЫпаться авансом :) [+sign]гадаю на утреннем кофе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

коньячку-с) [+sign] I refuse to get old [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не может луна исполнять желаний
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сухого белого, холодненького и с мятой))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пчела, а я там у вчорашній "астрологічній" темі Вам питання поставила - зайдете на хвильку? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам, вроде, ответила ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Девочки, хочу уточнить - процедура с 9 до 12? Что можно загадывать целых 3 часа? Или необязательно так по времени?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо девочки за советы) ежели от меня что-то останется после 18-ноль-ноль, то выпью. причём всё сразу!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не напивайтесь если все-равно планируете расслабиться, то лучше поспать. Пить на затмение - не лучший вариант
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах