непрофесійна поведінка - що

1 сообщение в этой теме

Опубликовано:

непрофесійна поведінка - що Недавно чергове обговорення зі знайомими тем пошуку роботи знову наштовхнуло на ряд питань, які прямо можна було б сформувати у вигляді короткого риторичного питання з розповіді Путь бобра(с), хто ще пам"ятає, але ж ми професіонали:)(с)1) на фіга заповнювати на співбесіді анкету, питання якої повністю дублюють пункти резюме??? ще й давати неякісні бланки, потім виявляється що замість зіпсованого бланку новий треба заповнити -??? потім приходить інтерв"юер і дивлячись в цю анкету задає питання. Це не можна робити маючи перед очима резюме кандидата і записничок для нотаток?2) на фіга в тій анкеті питання про сім"ю (ну ок, вкажу що замужем, кіндер є:) Далі - повні дані про батьків, сестер, братів з адресою проживання і телефонами (!). що за збір інформації? це не в органи співбесіда, а в звичайну контору. кандидат ще не працю у вас і вже має викласти всю "подноготную"? Попустіться трохи і перевірте, хто у вас складає ці анкети і яку інформацію ви хочете там бачити. Я б на цьому етапі розвернулась і пішла.3) рекомендації. Так, це потрібно. Але (!) вимагати рекомендацію від діючого керівника це тупо. Ще й питати чому кандидат не повідомив свого керівника про пошук роботи (!). Ага, може ще по мейлу всім розіслати - шановні з 1 числа я шукаю роботу, ще й з вказанням причин. Бачите, це на думку потенційного роботодавця непорядно по відношенню до компанії. Ай-яй-яй, як же так людина сміє свої інтереси ставити на 1 місце. А не офігєлі лі ви, возможно кагбе будущий работодатель указивать, що мені робити на МОЇЙ ще поки що роботі??? До цього ще й просять назвати свою теперішню ЗП (ага щас) і дуже ображаються на коректну відмову - невже цим горе-відбирателям невідомо про огляди зарплат і т.п. І нарешті в кінці цього "собеседованія" з кислою міною кажуть - нє, не будемо далі співпрацювати, бо ви не захотіли дати телефон свого керівника і назвати суму своєї ЗП. - та на фіг нада:) просто людям цікаво дослухати всеь цей брєд до кінця.Не знаю, сама давно не була на співбесідах, може зараз вже так, раніше не зустрічала такого. Але ж хтось ведеться і вакансії з тих, що на НН.Просто хочу сказати тим, хто шукає роботу не боятись відстоювати свої права і ставити на місце подібних відбирачів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах