Прошу поради

22 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Прошу поради Доброго дня ! Дуже потрібна ваша порада. Ситуація така: познайомилась з чоловіком на сайті знайомств,сподобались один одному. тиждень гарного спілкування, потім повний ігнор. Спитала що сталось, мовчить, через декілька днів написала на емейл , поцікавилась що сталось? Він відповів – моє мовчання – це іспит, який ти не пройшла, виживає той хто сильніший в кого більше терпіння і т.д.. Питання ось в чому: він правий і це дійсно в мене проблема, це я занадто слабка і не впевнена в собі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гуляйте далі по сайту! а він нехай далі бавиться! "іспитант" хреноф)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) це він іспит щодо культури спілкування не пройшов!!! знайомитися із жінкою і вже через тиждень влаштовувати "іспити" - радійте, що ви його так швидко здихалися!! уявляєте, як би він вас "іспитовував" у житті?!?!?!?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тю! скажите спасибо, что этот судак на букву "м" отсеялся еще на предварительном этапе + Вы туда пришли не выживать, а приятно развлекаться!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачем Вам извращенцы такие????????????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прошу поради Дякую, дівчата, а то я щось вже почала у собі сумніватись)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую дівчата)) Ще не зовсім освоїлась ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тёзка, вы сюда чаще заглядывайте, так отшлифуетесь, что затем на сз будете шеи сворачивать ещё не одному такому испытателю!!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 :))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це був мій перший віртуальний досвід і облом))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какая проблема? Какой то извращенец перестал вам отвечать и вы уже решили что у вас проблемы? [+sign]Здравствуйте, угадайте, кто я ?Адмирал, Иван Федорович Крузенштерн, человек и пароход.Ну вы уж совсем… ([-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

з почИном)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

забийте, живіть і шукайте собі далі+ а всілякі експериментатори хай шукають собі еспериментаторш. в неті ще й не таких зустрінеш))) я якось із одним рік спілкувалась через інтернет, кілька разів бачилися, називав мене своєю королевою)))), а потім почав схиляти до поїздки на кілька діб у якийсь кар"єр, бо там - надзвичайно мальовничі місця. я, по-перше, не прихильник лазити по кар"єрах з малознайомими людьми, а по-друге, трохи дістало напорлягання поїхати з ним саме в це місце. після його заяви "зрозуміти по-справжньому, твоя це людина чи ні, можна лише ВИПРОБУВАВШИ її в екстремальній ситуації", я звела наше спілкування до нуля. як мовиться у відомому фільмі, "я ж не трактор, щоб мене випробовувати")))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

акварелька, то я ще дуже швиденько "відстрілялась", тиждень - не рік
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поблагодарите его за то, что так быстро показал Вам, что мудак
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так-так))+ та я, якщо чесно, теж копирсалася в собі на предмет "напевно, я не така, як треба".минуло))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так весна же, у шизофреников обострение, Вы тут при чем?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую за підтримку)) Впевнена - він точно не зовсім нормальний.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маразм, які іспити після тижня віртуального знайомства В мене теж якось на першому побаченні були іспити диктантом, чоловікові була потрібна грамотна.... Ні, іспит то я пройшла, але бажання йти на друге побачення зникло назавжди:)))) Це не Ви нетерпляча, це нормальне людське почуття турботи про інших, чи нічого не трапилось, чи живий-здоровий...Але деякі чоловіки чомусь напридумували нам якихось випробувань... ТО хай самі їх і проходять...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это он из себя охотника разыграл.... по типу.....женщина не должна бегать за мужчиной......а вы не прошли испытание......на мыло написали )))))[+sign]Я как фотон, который не только свет, но еще и волна......[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почитайте книги по пикапу просто ради интереса, на будущее- на сайте знакомств на таких наткнётесь однозначно) Например "Жизнь без трусов", написано смешно и занимательно, может не будете через неделю знакомства настолько доверять мужчине, чтобы аж тему о нём заводить) мужчина должен себя проявить положительно, чтобы Вас зацепить, а общение- это пустой трёп) книга скачивается в интернете по-моему без проблем, и не будьте глупой, вы же взрослый человек и должны жить не в мире иллюзий, никогда не знаешь кто на том конце провода и что у него в голове, поэтому сидите мужчин по реальным поступкам)[+sign]The more you judge, the less you love.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

молодцы, что не поехали :) еще б убил в том карьере )))) мало ли придурков в инете)) а может бы устроил романтический ужин )) но я склоняюсь больше к "продал на органы" )) я добрая)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах