"Танці з зірками-4" - про кого й про що це шоу?

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

"Танці з зірками-4" - про кого й про що це шоу? Одні судді оцінюють і тих, кому за 50, і майстрів спорту з художньої гімнастики. При цьому за тиждень пропонується розучити танець і пред"являються претензії "ЯЯК?! ви і досі не знаєте, що таке яке-то па?! Ви такі далекі від класичної школи цього танцю (яка дивовижа)." Така нещирість, показушність. Що їм там судити, для кого вони це все розказують. Цим вони так нагадують наших вітчизняних педагогів... Такі приємні спогади, що куди там. Отак у нас і все - аби чимось заповнювати простір, де могла б бути реальна діяльність.У першому сезоні танцювали з запалом, але й тоді дратувало, що на кожні 2-3 хвилини танцю по 20 хвилин балаканини. А тепер взагалі...Краще хоч би одну україномовну мелодраму-серіал зняли й показали.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ото вам натерло:) у вас нет личных претензий к судьям? может кого-нибуть напоминают? [+sign]у меня двое и оба маленькие: не подходи...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

напоминают. причём "пачками" (по нескольку сразу, такой типаж "зиц", которым у нас никогда не грозят санкции)- и я об этом выше написала. напрягает также общее настроение "ярмарочное": вот мне обидно за Соседова, он и так далёк от танцев, а ему ещё дали партнёршу с огромнейшей разницей в росте, так что он ноги разогнуть не может в принципе. Как смешно...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

при чем тут рост партнерши к его неумению танцевать, отсутствию пластики и чувства ритма? [+sign]у меня двое и оба маленькие: не подходи...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

но это бы так не выпячивалось, если бы составили более стандратную пару. какой смысл этого шоу тогда, и почему Соседов остался после Бориса Барского где-то с такими же природными данными- но лучшим танцем? явно для поржать оставили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

взагалі... ще обсуждать, чи пора худнути Анфісі Чеховій! У першому сезоні не було такої некоректності. Що це, заздрість?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах