Банк "Форум"-хто знає?

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Банк "Форум"-хто знає? Чому закриваються відділення по Україні? Правда, що він згортає свою діяльність? Хто має перевірену інформацію, заспокойте мене. Набавилась вже з Родоводом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а где Вы прочли? можно ссылку?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я випадково узнала- треба було гроші перевести. Кажуть, що закривають тільки нерентабельні відділення.Може і так- тому питаю людей, які в цій сфері професійні, а не "одна бабка сказала". Можна анонімно. Буду вдячна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сейчас многие банки закрывают нерентабельные отделения, филиалы, массово открытые до кризиса, это нормально, кредитование на нуле, депозиты тоже привлечь сложнее, на одном коммунале и валютных операциях далеко не уедешь. Насколько я знаю, с банком всё ОК, а сокращения у них начались ещё в 2009 году()[+sign]Нет магии сильнее, чем магия слов. (Анатоль Франс)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не хочу сіяти паніку, але у моєму місті(мільйонері), тільки на одній вулиці було 2 відділення, а зараз 1(ОДНЕ) відділення на ціле місто...і то там слухавку не піднімають.. Чоловік каже- що це нормально, що банк реорганізовується. А я істеричка, так....Але мабуть працівники банку на Лікарі не сидять.((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ох уж эти депозиты. Мы намучались с Укрпромом, часть забрали, остальное в Родовиде зависло
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там полностью меняется структура банка. После того как в 2008г контрольный пакет выкупили немцы перетрубаций уже миллион прошло + и ещё будут(( Отделения закрывают, филиалы переводят в отделения, людей сокращают, начальство набирают. Все как везде - бюрократия и гемор. За деньги не переживайте - все нормально.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. Невеличка сума, але шкода. Що за держава? Чесно заробляєш і не можеш нічого наскладати. Вдома-потратиш, в банку- нерви потріпаєш..Цирк!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение