Янукович роздав гранти молоді

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

вот этот например, на мой взгляд "безпидставный" проэкт "Формування безпечної поведінки учнів під час спілкування в Інтернет-просторі" - 40 тис. грн[+sign]чем меньше говорит психотерапевт - тем он дорожеhttp://www.likar.info/register/photos/123738/ne_kurit.jpg[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Слово учни можно зaменить нa "ликaрчaн"Слово безпечной - нa aдеквaтной
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

учни значит дети за безопасность детей отвечает среда, а не объектпоэтому безумный проэкт[+sign]чем меньше говорит психотерапевт - тем он дорожеhttp://www.likar.info/register/photos/123738/ne_kurit.jpg[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

некоторые непонятно как собираются реализовывать за эти деньги .. например : СОКИРЦІ Віктору для реалізації проекту "Сприяння самозайнятості сільської молоді шляхом упровадження нових шляхів і методів підприємницької діяльності на селі" - 60 тис. грн.;КАК за 60 тыс. гривен можно поднять придпринимательство в селе , к тому же и занять в этом молодежь? или это : УВАЄВІЙ Олені для реалізації проекту "Використання молюсків у практиці очищення стічних вод" - 59 тис. 800 грн.;тот же вопрос .... за 60 тыс. очистить сточные воды? Или только "применить" моллюски? Так в проекте она ж их вроде "применила " ..... В общем для меня многое непонятно.... видимо не доросла я до этих грантов ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отож, а темы о здоровье? да там такие исследования надо проводить с испытаниями не на один миллион, а не за 30-40 тыс.... кто все эти люди? (с)[+sign]Пусть наши желания сойдут с ума от наших возможностей.Удача - дитя дерзости. П. КребийонСлабые люди верят в удачу, сильные - в причину и следствие. Ральф Уолдо ЭмерсонЗайчик Женя (19.10.2005)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та там ваще куча непонятных слов ... (((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шо ж за эти гроши сделать-то можно???? Там еще спонсоров искать и искать.[+sign]У меня счастье ЕСТЬ! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я сама колись отримувала такий грант, ще в часи Кучми:) Поясню про очерет і молюсків: за 60 тис грн дійсно не можна очистити стічні води. Але це - дослідницькі проекти, на які молодий вчений може поїхати без проблем у відрядження, купити реактиви, заплатити за якийсь аналіз в платній лабораторії, купити обладнання тощо.Я колись отримала 20 000 грн, і хочу сказати, що в ті часи, коли для закупки реактивів треба було писати заявку, ждати фінансування, ждати закупки і просити старшого лаборанта не забути про тебе, цей грант став для мене спасінням: я просто йшла в магазин і купувала там собі і пробірки, і центрифужні скляночки, і живильні середовища, і дозатори, все-все-все:)) інакше я б дисертацію не зробила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а тут просто проведуть, мабуть, цикл "лєкцій" на тему "дітки, матюкатися в інтернеті негарно" за цінами "нижче ринкових"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о, мамма мия, сколько я о тебе не знаю :)))ты все выше и выше в моих глазах, Нина[+sign]У меня счастье ЕСТЬ! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пра сильодку - зачот!:)) [+sign]у меня двое и оба маленькие: не подходи...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Двое з них - наші колишні студенти, дуже славні дітки. Працюютьв державних установах, на казьонному обладнанні, співпрацюють з науковцями з Великобританії, Німеччини. Гроші підуть на дорогі реактиви, на поїздки, на підтримання штанів. З паршивої вівці хоч шерсті клок.О, вже бачу колег)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

шо це таке??? и кто все эти люди, которым просто так дают бабло???? Янык ты ваще в своем уме.......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Это -- наше будущее ! )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не увидела ни единой странной темы. Обыкновенные научные темы. Молодым ученым как раз подспорье будет! [+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Гранти дають не "за" щось, а "для" чогось. Грант - це не премія, а фінансування проекту. Теми нормальні, наскільки можна судити з назви, суми - копійчані. [+sign]Everything is what it is and not another thing[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение