Будь-ласка, допопможіть!!!

19 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Будь-ласка, допопможіть!!! Коллеги!!!Допоможіть будь-ласка терміново роздати листівки про допомогу маленькій Мартусі:http://www.likarinfund.org/content/articles/192.html21 липня вона вже має бути у Австрії у лікарні, а грошей зібрати залишилося ще зовсім трохи......листівки та плакати є в мене.Волонтер LikarInFundМикола Войтів+38 067 664 17 [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а сколько примерно осталось собрать? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

до 100 тис.грн.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ого... так ведь 5 дней всего осталось... .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

як краще/швидше передати гроші? сьогодні ввечері ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Давайте через банк.....а якщо велику суму, то особисто..... >
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ап [+sign]Кошка Я))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

up up
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подниму
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за вагому підтримку колеги - залишилося ще трохи!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Класні новини!!! Хочу привітати всіх та подякувати за допомогу, підтримку, молитву та за СПІЛЬНУ плідну співпрацю.Мартуся з мамою вже поїхали у Відень.Проте хочу всіх просити про подальші підтримку та співпрацю – як ми уже попередньо повідомляли, лікуючий лікар Мартусі у Відні повідомляв, що – сума, яку необхідно було зібрати до 21 липня – це початкова сума. В процесі госпіталізації та лікування потрібні будуть необхідні ще додаткові кошти, основні гроші будуть потрібні в залежності від кількості та складності хірургічних втручань. Сподіваємося, що хірургічних втручань потрібно буде якнайменше – щоби не втомлювати сильно дитячий організм і будемо вірити у якнайшвидше виздоровлення Мартусі.Передаю Вам величезну подяку від батьків Мартусі – Романа та Наталії, від імені МБФ “ЛікарІнФонд” і, звичайно, від Мартусі.Прошу Вас про подальшу підтримку та допомогу, щоби ми допомогли Мартусі покінчити раз і назавжди із проблемками здоров’я.Дякую усім!!!З повагою,Волонтер МБФ “ЛікарІнФонд”микола войтів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Відомості про Мартусю! БАТЬКО ПИШЕ:Марта з мамою у клініці, тримаються. Щодня телефоную, роблять горуаналізів та досліджень, через 1 день беруть кров по 200 мл, тестують навсі відомі в медицині віруси та патології, вчора 27.07 зробили біопсіюстегна, вирізали лімфовузол, сьогодні лежить, ходити поки не може,результати біопсії обіцяють через тиждень, вже зроблено МРТ тіла та ногидетально, ще буде кілька променевих досліджень, навіть не зрозумів назви.Наразі діагнозу не встановили, іде процес, правда, сказали, що недивуються , що наші медики відмовили дитині в мед. допомозі.Моліться за Мартусю, їй потрібна підтримка.Дякую.Роман
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение