Хто малює писанки - є питання!

18 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хто малює писанки - є питання! Щось у мене не виходить, фарба не береться :-( Фарба наче правильна - мені дівчина позичила, розведена і все таке. Я і видуте пробувала, і сире і навіть запечене. Погано лягає, і зовсім не яскраво - може я не ті писанки бачила? Там кольори насичені, а тут напіврозведені і брудні виходять. Що не так роблю?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я колись малювала: поверхню яйця потрібно обезжирити перед початком процесу. Наприклад, оцтом.Ви воском малюєте?[+sign]\\\\\\\"Мама, ти чула??? Юлія Цезаря вбили !!!\\\\\\\" (с) (Марко)[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Оцтом протираю Так малюю воском. Ну це голосно сказано "малюю" %-) Поки вчу технологію -ставлю крапочки різнокольорові :-) Але не виходить таких яскравих фарб як на фотографіях :-( Про візерунки ще і не мрію, опановую писачок :-)))Кажуть що якщо запікати яйце то може білок через пори витікти... Але без запечення теж не дуже береться фарба. Що ж не так?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

смотрите, в некоторые краски добавляют уксус.. если он выпарился - то нужно еще добавить какие краски? для ниток?почитайте тут все подробно:http://pthings.ru/portal/pisanka1там 3 части)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну, тоді не знаю, може фарба невдала. Я свого часу брала барвники для вовни і шовку, зараз, напевно, є якість технологічні новації... Оцту в банку з фарбою справді варто додати.[+sign]\\\\\\\"Мама, ти чула??? Юлія Цезаря вбили !!!\\\\\\\" (с) (Марко)[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спробую оцет додати! дякую

Поделиться сообщением

Опубликовано:

так там, здається, в інструкції до фпрби і написано що тре уксус. Нє? і ти на яких малюєш? сирих? я хочу купити писачки і також спробувати - мені сподобалось тоді:)[+sign]Юлька&Катруся (07.09.2004)[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та я тими ще фарбую, що Христина принесла якось не дуже виходить... Ось налляла оцет, кинула яйце -чекаю :-)Я в книжці вичитала що яйце перед фарбуванням можна запекти: 80-100 градусів, 10-15 хвилин. Воно запікається і не псується і видувати не тре %-))) А ще коли воно важкеньке, то приємніше в руках тримати :-)))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

опишіть технологію - що за фарба, скільки часу тримаєте яйце в фарбі? -

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Моя кума майже професійно малює писанки, мала вже кілька персональних виставок в Україні і поза нею. Якщо я не помиляюсь, завжди малює на сирих. Потім "видуває" вміст через дірочки у протилежних точках шкаралупи. [+sign]\\\\\\\"Мама, ти чула??? Юлія Цезаря вбили !!!\\\\\\\" (с) (Марко)[-sign]

Поделиться сообщением

Новые лекарства на сайте:

Опубликовано:

фарба для одягу, тримала і годину, і на ніч клала. На ніч краще, але все одно хотілося би більш насичених кольорів, ну як на фото :-) Фарби правда розведені минулого року, але наче це нормально, я читала.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так - така техніка теж є Мені ось цікаво було спробувати запечене.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А видути як??? Я вже десь з десяток яєць перевела - лопаються вони в мене. Чи то дірочки маленьки, чи я що не так роблю:( - голкою товстою дірочки з обох кінців наколупала -тою ж голкою обережно яйце помішала- шприц взяла, потроху повітря вдуваю.... а воно лускає:( Що я не так роблю??А малій треба до школи писанки зробити... Не виходить в мене:((((((((, мала вже нервує...[+sign]Бог всё видит, а потому живу так, чтоб Ему не было скучно за всем этим наблюдать:)[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А ніхто не обіцяв, що буде легко :))) Професіонали видувають як кульку, тобто без шприца та інших допоміжних засобів. [+sign]\\\\\\\"Мама, ти чула??? Юлія Цезаря вбили !!!\\\\\\\" (с) (Марко)[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

меня научили: попки яйца густо замажьте воском - с пятикопеечную монетку - и через него уже колупайте дырку:))иглой сначала, потом сверлышком хорошо идет:)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

мы окунали минут на 5:)

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я не в тему! скока уже лотков перевели? [+sign]Страсть плохо рассуждает.[-sign]

Поделиться сообщением

Опубликовано:

може яйця з тонкими шкарлупками? Таке буває. Спробуйте з іншої партії. Окрім того його ще треба розтрусити тоді буде легше видувати

Поделиться сообщением

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас